Stanisław Bareja.

Oj,nie bylbym taki pewien,widzac 40 letnie 150 kilowe grubasy.

2 polubienia

hahahahaha!!! :grinning:

1 polubienie

Dziś w poczekalni u lekarza nawet ja, wybredny się zajarzyłem. Przyszła pacjentka, na moje oko przed 40. Czeszka, jak się okazało. Ja prdl! Ale dupa. Prześliczna kobieta. Nie dość, że ładna, to jeszcze buzia inteligentna. Nie wytrzymałem i zagaiłem. Porozmawialiśmy. Faktycznie, inteligentna babka z poczuciem humoru, na luzie i z dystansem.

4 polubienia

I do tego obsypane brokatem,w mini kieckach… :innocent:

1 polubienie

Ale ta Czeszka, faktycznie, podobała mi się niepomiernie. :innocent:
Zmykam na jakiś czas,

1 polubienie

Ja z taka mieszkalem w Huntingdon pod jednym dachem…Mlodsza byla bo tuz przed 30 ale nie bylo dnia,wieczoru gdy nie zasiadalismy przy winie…Suzana…Pani wicedyrektor czegos tam,tuz za miastem…Jej angielski na tamtym etapie,malo nie wpedzil mnie w kompleksy…

2 polubienia

W tym coś jest. Kiedyś mój facet od podatków gdy sobie luźno gadaliśmy wspomniał, że najlepszym sposobem na audytorów z fiskusa jest umieszczanie stosunkowo drobnych, ale łatwych do wykrycia “pomyłek” w dokumentacji. Bo rolą audytora jest coś znaleźć i skorygować / nałożyć karę, podobnie jak rolą cenzora było coś wyciąć :wink:

2 polubienia

Nikt nie wspomniał o Zmiennikach. z Ewą Błaszczyk.

Ja sięgnąłem do Wiki aby przypomnieć sobie co nieco w temacie. Tam rzucił mi się w oczy portret twórcy.0 Oto pan Bareja.
Ale w tej twarzy widzę duże podobieństwo do jednego z naszych sympatycznych kolegów pytamków. Kto kojarzy naszego Bareję 2?:open_mouth::grinning:

8 polubień

Też skojarzyłem go z kolegą, którego zapewne Ty masz na myśli. O Zmiennikach wiedziałem, ale dostatecznie się o Misiu rozpisałem … Miś zresztą też mi się z naszym kolegą kojarzy. Pewnie za chwilę każdy film będzie miał coś z nim wspólnego.

6 polubień

Tutaj w niczym nie przypomina siebie z Alternatyw-4 gdzie byl…milicjantem :wink:

1 polubienie

Oooo masz faceta??? :hushed::grin:

2 polubienia

Hahaha ja tez wiem :grin:

5 polubień

Oczko mu sie urwalo… :joy:

2 polubienia

.Temu misiu.

3 polubienia

Faktycznie, podobny jakby, Nie zwróciłem uwagi przedtem. Spostrzegawczy ten kolega @Antykwa :grinning:

4 polubienia

Mnie się tez tak wydaje! :slight_smile:

5 polubień

Bingooo!!! :grinning:

2 polubienia

@Antykwa Zmienników przeoczyłem. Sclerosis :grinning:

Dodam tylko, że do niektórych filmów scenariusze współtworzyli z Bareją; Jacek Fedorowicz i Stanisław Tym. I grali w jego filmach, I tu zwracam uwagę na świetny materiał w postaci aktorów, który Bareja miał do dyspozycji.

Zwracam się do @collins02 potrafiłbyś wymienić choć jednego aktora z dzisiejszego pokolenia, który by umiał zagrać w komedii pana Barei?

Właściwie jestem ciekaw, czy ktoś z uczestników tej dyskusji podał by takiego?

4 polubienia

Może Karolak?

1 polubienie

Myślę, że ten aktor poradziłby sobie w jego filmach
image
Arkadiusz Jakubik.

1 polubienie