Stanisław Bareja.

Zupełnie nie znam.

Nie wiem, kto to Karolak? Domyślam się, że aktor.

1 polubienie

Tak się akurat składa, że jestem fanem “Zmienników”. Gdybym się wcześniej zalogował, z miejsca wspomniałbym o tym serialu. :wink:

4 polubienia

A ja mam sklerozę starczą. Bardzo lubiłem Zmienników i oglądałem ze 3 razy.

1 polubienie

Lubię tego aktora https://www.filmweb.pl/person/Arkadiusz+Jakubik-64298

1 polubienie

Bardzo niekatulany jestem w dzisiejszym polskim kinie.

1 polubienie

Nie przejmuj się ja po części też, ale tego zapamiętałam, bo jest charakterystyczny.

1 polubienie

No bardzo nieaktualny:) Jakubik gra chyba w każdym filmie Smarzowskiego, ktorego zresztą uwielbiam.

Jakubik zaczynał (to znaczy ja go zacząłem zauważać) od wygłupów w telewizyjnych filmikach, programach. Był śmieszny i charakterystyczny. A potem, w innych programach spostrzegłem że to świetny aktor i ma charakter. Również muzyką się para.
A w ogóle to w Strzelcach Opolskich rodzony.:yum:

2 polubienia

Nie wiesz @birbant kto to Karolak? Otwórz lodówkę, na pewno wyskoczy. :crazy_face:

3 polubienia

W Holandii nie występuje w żadnych ilościach. :mask:

1 polubienie

Jeden z moich ulubionych cytatów:
“Sracz był oddalony od wyra, szło się w deszczu. Goowniane to były czasy.”
:rofl:

1 polubienie

Zauważyłam go w telewizyjnym serialu “13 posterunek” grał tam kudłatego jegomościa, ale czytałam, że źle wspomina swoją rolę w tym serialu.
Potem nastąpiło spotkanie z reżyserem Smarzowskim i jego prawdziwa przygoda z filmem.
Słucham czasami jego utworów.

2 polubienia

“Czeszka tylko mnie rozśmiesza, chociaż lubię Czechów -
Gdybym wydał się za Czeszkę, umarłbym ze śmiechu! …” :smiley:

Ale nie, Helenka Vondráčková jednak całkowicie burzy ten prześmiewczy tekst.
Fajnie, że u Ciebie "można odbiegać od tematu.
U mnie zresztą też !
Korororowo jest :upside_down_face:

2 polubienia

Ale numer. Coś w tym jest ! :smiley:

1 polubienie

Vondraczkowa zajebiaszcza jest.

A od tematu to u mnie możesz odbiegać, ile wola. :blush:

1 polubienie

Wiem :sunglasses:

1 polubienie

To jest znakomicie wyczuty przez Ciebie moment aby wskazac roznice,PRZEPAŚĆ jaka dzieli te pokolenia…
I to jest zadanie prawie niewykonalne ale…Z pewnoscią podołałaby Kinga Preis.
Cofam sie myslach do udanych komedii z obecnych czasow i…W autentycznym bólu znajduje dwie,zreszta tego samego rezysera,Janusza Majewskiego.To Ekscentrycy czyli po slonecznej stronie ulicy oraz,Mała matura 1947.
Tylko ze tam prym wioda W.Pszoniak,Z.Zborowski,A.Dymna,A.Ferency…
Moze Marian Dziędziel?Choć przeciez tez nie pierwszej młodości…
Czego zresztą oczekiwac skoro ci “aktorzy” w lwiej czesci nie studiują bo chcą tu i teraz,czyli w telewizji,na co juz kiedyś wskazywal Zbigniew Zapasiewicz.

1 polubienie

Tak,zapomnialem o nim.Ale…Raczej widze go na tzw.drugim planie ktory zresztą najbardziej by ucierpial gdyby komuś nie daj Boze,przyszlo do głowy"robić Bareje" :face_with_raised_eyebrow:

2 polubienia

Nie przejmuj sie.To nie aktor a celebryta-wypelniacz ekranowy.Typowy przyklad wspolczesnego nieszcześcia…

1 polubienie