Statystyki wejść niezalogowanych i zalogowanych userów na to forum - chce to widzieć a wy?

Wiem, że moderatorzy mają wgląd (m.in.) w te statystyki, bo pomiędzy wierszami wyczytałam to na tym forum, gdy się ono tworzyło. Można to odtajnić dla ogółu? Statystyki dziennych (miesięcznych, rocznych) wejść zalogowanych i niezalogowanych userów…

1 polubienie

Myślę, że to nie jest tajemnica.

1 polubienie

Przecież widzisz czy ktoś pisze czy nie. Mamy się śledzić nawzajem czy co? :astonished:

1 polubienie

Nie interesuje mnie ile razy Ty jako joko wchodzisz na tę stronę, czy ktoś tam inny, interesują mnie statystyki. LICZBY nie nicki :astonished: Widzą ci, którzy sobie ustawili to w ustawieniach…

Wiadomo że cichaczy i milczków jest tu wielu. Część z nich to osoby które kiedyś były tu aktywne jak np. malita. Nie wierzę że nie obserwują.
Pytanie tylko po co te chowanie się za firanką?

2 polubienia

Oj tam, nie chodzi kto, to mnie najmniej interesuje. Zwykła ciekawość nie jest zła. Chce tylko wiedzieć ile osób w to miejsce zagląda bez zalogowania… też. Taki ranking chciałabym widzieć. Liczby. Uwierz można nie zaglądać tu wcale przez wiele tygodni nawet gdy się było bardzo aktywnym. :slightly_smiling_face:

Wszędzie tak jest. Na przykład na mojej stronce z zagadkami wchodzi dziennie około 100 osób choć bywało i 200 a ile rozwiązuje i wysyła? Maks. 10 …

1 polubienie

Przy okazji - dzięki za serduszka. Diabeł was kocha. Na zabój :smiling_imp:
Oszołom ze mnie. Tyle dni…

1 polubienie

Na niektórych stronkach ( rowerowo-podróżniczych) to i flagi są, ukazujące ranking wejść ludzi z całego świata, to też jest dobre.

1 polubienie

Ciekawość to pierwszy stopień do piekła, ale jak chceta…

Ciemno niebiescy to zalogowani, jasno niebiescy to anonimy, pomarańczowe to różne Google, Bingi i tym podobne.
Statystyki pokazują odsłony, nie sesje.

1 polubienie

Anonimy górują. Szkoda. To mogło być fajne, liczne forum.

To jest jedno z nielicznych fajnych forumów.

2 polubienia

Anonimy są na górze, ale nie górują… :upside_down_face:

1 polubienie

Szczytują? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ulatniamy się. Jak gaz w piwie.

Penetrują odgórnie :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mnie brakuje młodych. Zbuntowanych. Czasem zbyt mocno liżemy sobie rowa. A przydałoby się trochę dyskusji. Burzliwej.

Nieee jak bąki z … :crazy_face:

O kurła. Też piłaś?

Wiem. Tak jest na przykład na mojej stronce. Oto zebrane przeze mnie flagi - zdobyłem wszystkie możliwe (a tym samym wejścia na blog)

1 polubienie