Statystyki wejść niezalogowanych i zalogowanych userów na to forum - chce to widzieć a wy?

Ściąga do geografii.

1 polubienie

Kilkaset wejść z anonim dziennie? Xd

To porządna knajpa, dobrze jest tak jak jest. Burzliwiej było na starym… bo było więcej ludu i możliwość pisania z anonima. Burze absorbują sporo czasu ale …zbierają więcej osób, potem dzielą…

Tak właśnie pisałam o niej :upside_down_face:

Tylko zauważ, że takich forów, gdzie anonimów od cholery, gdzie każdy robi co chce i jeszcze więcej jest w necie od zasr…nia a takich podobnych do tego … Hmm, ja nie znam.

3 polubienia

Dobra knajpa to taka w której ludzie sobie stawiają nawzajem, walą się po ryjach a potem godzą. Życie.

Byłoby nas więcej, gdyby nie osoby, które uzurpując sobie prawa do “rządzenia” nie “wykurzyły” wielu osób, po czym same ulotniły się z forum. :wink:

3 polubienia

No nie, przyszło mi tylko do głowy pytanie które kiedyś zadałeś o bąkach… ( po “gazach” do kłębka). Ja nie pije co week, okazjonalnie.

Bo bąków nie trzyma się w tyłku. Wymagają wolności.
@Szczery_do_BULU znaczy zrobili kupę na wycieraczce i uciekli?

1 polubienie

J

Ja tam wole niebo w knajpie, niż piekło.

3 polubienia

Sama prawda. Ja puszczam wszędzie. Bąk to taki detoks dla dupy i umysłu.
Naukowcy zrobili nawet klasyfikację:

Przejrzałem fachowym okiem listę i muszę dodać, że zrobiona jest owszem, w miarę dokładnie, jednak widzę tam pewne niedociągnięcia. Powinien być dość pospolity dwubulgotar kąpielowy … Ciekawe, czemu nie został wpisany :thinking:

3 polubienia

Nie zdziwiłoby mnie to wcale, że te anonimy na wykresie to po prostu my sami… po wylogowaniu się… xd

Zapewne jest inna jego odmiana.
Jest jeszcze bąk wydobywający się w trakcie sikania. Zazwyczaj pojedynczy pierd. Dość głośny.

1 polubienie

Najgorsze są bąki za którymi przychodzi rozwolnienie. Nie da się tego zatrzymać. Mieszanka kału z gazem. Trzeba szorować muszlę bo takiej eksplozji.

1 polubienie

Ja się wylogowywuje nigdy, zawsze jak wchodzę to jestem już zalogowany. Czyli te wejścia z anonim to mogą być wejścia każdego i później logowanie…

W większości. :wink:

Ja się nie wylogwuję. Jestem zawsze zalogowany na phonie i lapku.

no shit.

1 polubienie