Statystyki wejść niezalogowanych i zalogowanych userów na to forum - chce to widzieć a wy?

No to tak jak ja na telefonie. A raz sie musiałem logować po jakichś rozrobach administracyjnych…

[quote=“Devil, post:36, topic:6394”]
Najgorsze są bąki za którymi przychodzi rozwolnienie. Nie da się tego zatrzymać. Mieszanka kału z gazem
[/quote] Właśnie jem… :mask:

1 polubienie

Smacznego.
Nic co ludzkie nie jest mi obce.

Ja się zastanawiam jak kobiety to robią że nigdy nie słychać pierda w ich wykonaniu? Nawet syknięcia. Nic. Przecież nie wszystko idzie przekształcić w cichacza. Czasem po prostu musi zatrąbić.

[quote=“GumowyKrokodyl, post:37, topic:6394”]
Czyli te wejścia z anonim to mogą być wejścia każdego i później logowanie…
[/quote] to mogą być ( niektóre) tylko moje wejścia bo ja się potrafiłam nawet z 10 razy dziennie wylogować i zalogować… :stuck_out_tongue:

Nie. Jeżeli się zalogujesz w tej samej sesji to policzy jako zalogowanego. W sumie większość odsłon jest z kont, około 10-15% anonimów i dalsze kilka procent wyszukiwarki.

1 polubienie

Spinamy mocno zwieracze i leci tajniak . :upside_down_face: Chyba że nikogo nie ma to torpeda :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Gumowy woli sie wylogować by mama nie widziała co pisze. Pod jakim awatarem się ukrywa.

2 polubienia

Żeby wujek nie widział… :smiley:

2 polubienia

Rozumiem.
Pamiętam jak kiedyś walnąłem atomówkę w kościele. Zamknięty wiatrołap. Brak tlenu. Ok. 20 osób na małej przestrzeni. Chyba z 10 min. capiło.

Współczuję, w takich warunkach ciężko na kogoś winę zwalić…

Każdy każdego podejrzewa.

Poleciała atomówka więc zidentyfikowano sprawcę… nawet Hugo Boss nie pomógł…

1 polubienie

Najgorsze że smród idzie za właścicielem. Bąk nim się ulotni siedzi w gaciach kilka minut. Rozeznaje teren.

Niektórzy robią inhalacje. Kilka pierdów pod kołdrą a potem myk do środka. Trzeba to w końcu wypuścić.

Co ty bredzisz… I cała ta strona o tych rodzajach… XD

1 polubienie

Kobiety nie zajmują się puszczaniem bąków, a jeśli się którejś zdarzy, to taki bączek pachnie fiołkami :sunglasses:

1 polubienie

Wybierz swego ulubieńca.

Serio? Fiołkami?
Ale jak wy to robicie że nigdy nie słychać? To jakaś technika spinania i popuszczania zwieraczy? Próbowałem już wielu sposobów. Jak ma walnąć to walnie. Udaje się jedynie rozbić to na 2-3 części

1 polubienie
1 polubienie

Prawdziwy mężczyzna. Kulturalny.

1 polubienie