Steampunk

Bardzo lubię styl steampunk, ale niewiele osób się nim zachwyca i w tym stylu, to ja mężczyznom w rodzinie najczęściej robię skrzynki na narzędzia :wink:

4 polubienia

Naganiasz mnie. :rofl: po okulary i z powrotem…
Tak to Charly Records Ltd.

1 polubienie

Też są takie złote? :star_struck:

1 polubienie

JA…! :rofl:

2 polubienia

To nie chodzi o to, że złote (zawsze staram się uzyskać kolor rdzy, patyny itp. Ten styl, to śruby, nakładki, mechanizmy zegarowe, zębatki mnonokle itp. Zobacz w necie. Fajne to jest :wink:
Złoto to najczęściej barok i stosuję w bombkach choinkowych :wink:

2 polubienia

Właśnie patrzę sobie na inne obrazki w tym stylu. Rzeczywiście nie są tak złote.

2 polubienia

Ok. Dość na ten temat, bo psujemy Collinsowi temat. Tutaj o tańcu, muzyce i Claptonie. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

…No to o muzyce…
steampunkowo…

1 polubienie

Podoba mi się :wink:

1 polubienie

Temat rozdzielilam - teraz nie ma problemu - mozna o jednym i drugim. :joy::joy::joy:

1 polubienie

Okonku - a jak myślisz czy możliwe jest wyłączenie internetu na obszarze RP? Taki mam lęk a nawet może panikę od wczoraj po przeczytaniu arcybiskupa.

Jest to mozliwe - wystarczy, ze uszkodzeniu ulegna glowne polaczenia swiatlowodowe lub inne kable telekomunikacyjne - wtedy w gre wchodzi niezawodny Elon z satelitami :wink:

Tak, że nie tylko w Ukrainie…
Ale oprocz tego metod na odciecie od netu jest sporo
Wystarczy brak prądu czy zagluszenie jak za czasow Wolnej Europy :joy:

Brak prądu to będzie sprzężenie zwrotne albowiem jeśli nie będzie internetu, nie zapłacę za prąd.
Czyli katastrofa jest możliwa. Toś mnie nie uspokoiła.

1 polubienie

Ja raz wpadlam w panikę. Ale 112 działało i telefony mialam naladowane :wink: spalila sie podstacja w mojej wsi.

Steampunk jest ciekawy ale ja wolę gotyk i styl wiktoriański

3 polubienia

Od tego czasu zaopatrzylam sie w ladowarke do telefonu na fotoogniwa - zawsze w dzien cos tam mozna podładować

Ja mam tylko dwie żarówki na baterie słoneczne ale dużo światła z tego nie ma. :upside_down_face:

1 polubienie

Gotyk to jakoś sobie wyobrażam ale styl wiktoriański to znaczy co? Chodzisz ściśnięty gorsetem?

Ale steampunk i styl wiktoriański to się tak jakby przenikają i zahaczają o siebie.

1 polubienie

Uwielbiam taki styl. Zwłaszcza jeśli chodzi o modę. Powoli modyfikuję swoją szafę.

1 polubienie