Steampunk


4 polubienia

To prawda. Tylko że steampunk zawiera w sobie elementy “przemysłowe”.

1 polubienie

Mnie właśnie te elementy tak “przyciągają”.
Wolisz bardziej miękkie? Nie jestem fanką żadnego stylu. Bawię się nimi wszystkimi. Każdy z nich coś w sobie ma.

1 polubienie

A serial Carnival Row widziałaś?

1 polubienie

Nie, a dlaczego pytasz?

Ta obroża czy naszyjnik bardzo ciekawie wygląda. Koronka plus metal (lub jego imitacja. Dość oryginalne to jest i raczej zachęcające.

Naszyjnik jest fajny.

Takie wzorki

1 polubienie

Polubisz jeśli Iubisz steampunk

1 polubienie

Fajne ale nie. Wolałabym bardziej surowe, bardziej techniczne, coś takiego, jak @waranzkomodo pokazała.
Jeden z “obrączkopierścionków” tutaj podoba mi się.

To sa wzory klasycznej bizuterii wiktorianskiej. Ta wspolczesna to jest taka pomiedzy gotykiem a kwiecistoscia wiktorianska i bazuje głównie na kontrascie.
image

2 polubienia

Coś takiego?


To nie moja praca, ale często na męskich kartkach pojawiają się u mnie “złomki”.

1 polubienie

Właśnie coś w tym stylu :smiley:

To pewnie dlatego nie do końca mi się podobało. To jednak nie to :smiley:

Jak na gota, to trochę za delikatne, ale ładne :slight_smile:

Mój ulubiony styl i hobby.Czasem aby samemu coś zrobić,są potrzebne lata i grzebanie się w piwnicy w poszukiwaniu ciekawych części póki nikt nie wyrzuci :wink:
Gdy przeglądam net wpisuję “steampunk obudowy” i oglądam ciekawostki.Moda w tym stylu mnie nie interesuje.Cóż są gusta i guściki - ta moda to kicz i szaleństwo w jednym.Lecz gdy popatrzy się na obudowy komputerów,monitorów i inne podobne to się ma szacunek do twórców.Czas spędzony przy zrobieniu czegoś takiego plus ciągłe myślenie co jeszcze zmienić/ulepszyć jest męczące ale czasem wychodzą z tego super przedmioty.Co ciekawe Rosjanie wiodą prym w tym.Na filmiku,który wstawiłem jest adres strony rosyjskiej.Popatrzcie -warto! (Tzn.filmiku nie ma bo ostał się w innym temacie). /Steampunker ru./<-. wystarczy wpisać w wyszukiwarce i na Pintereście sporo tego jest.

2 polubienia


Tylko jeszcze dodam,że chciałbym mieć takie “miejsce dowodzenia”.
Lub takie:

2 polubienia

To na górnym obrazku… Aż mi dech zaparło. To na dolnym z kolei jest szalenie eleganckie. Kusi jak nie wiem co :wink:

1 polubienie

Dla mnie to coś górne jest rewelacjyjne. Nie wiem co to ale już przygotowuję miejsce w największym pokoju. :smiley:

2 polubienia

Okazało się, że też lubisz ten styl, tylko o tym nie wiedziałaś :wink:

2 polubienia

Przypomniało mi się nawet, że znam kogoś kto robi takie cudne inkluzje w jakiejś sztucznej żywicy czy akrylu. Broszki z “wtopionymi” częściami zegarków, różnymi małymi trybikami i zębatkami. :slight_smile:

4 polubienia