Straszne sny

@Mamita sennikow to w okolicy na bogato
i wróżek nie zabraknie
czasem stosuje pastylki z koncowka _zepam w nazwie
ale wole dobre piwo

1 polubienie

Miałam, ale prawie żadnego z nich nie jestem w stanie opisać, bo większość zapominam w ciągu kilku minut po obudzeniu się, pamiętam potem tylko pojedyncze motywy, np. ostatnio śniło mi się, że przyszła na naszą ulicę kotka, którą dokarmiałam, a która przestała się pojawiać kilka tygodni temu, mam nadzieję, że ktoś ją przygarnął, ale bardziej prawdopodobne jest, że z jakiegoś powodu umarła, może wpadła pod auto, może zagryzł ją jakiś pies, może zjadła coś zatrutego, nie wiem :woman_shrugging:
A więc ta kotka przyszła, tylko że nie miała oczu, znaczy miała czarne dziury zamiast oczu.
Obudziłam się i nie mogłam zasnąć przez najbliższą godzinę, winę zrzuciłam jednak na hormony i jedzenie o 22, wtedy miałam w ogóle serię strasznych snów kilka nocy z rzędu, ale częściowo zapamiętałam tylko ten, bo był ostatni. Z reszty nie pamiętam nic oprócz tego, że budziłam się zlana potem.

Oo mi też się zdarzało kilka razy, ale u mnie to zwykle niemożność poruszenia się w połączeniu z uczuciem spadania, moim zdaniem mega nieprzyjemna rzecz. Podobno wynika to prawdopodobnie z tego, że wybudzimy się nagle ze snu głębokiego i nasze ciało jeszcze nie zdąży się wybudzić i jest w stanie głębokiego snu, a mózg już zdąży załapać świadomość. Ale czy to prawda, nie sprawdzałam, tak mi się kiedyś obiło o uszy :slight_smile:

kotka umarla
nie wiem jak to opisac - bedziesz dobrym patologiem
lekarka od tamtej strony

Na gorąco niemal…
Jestem w klatce…Dookola rekiny…Bezradne-moja klatka sie trzyma.Ale rekiny dogadaly sie z jakimis wezami i te wslizgują sie,po czym…przybierają ludzkie kształty.
Niby pod wodą a jak w stanie wojennym…Na szczescie w tym śnie,znowu stałem obok…Nagle na Rondzie Kaponiera w Poznaniu…Ktos podawal mi recznik…
Za duzo filmów oglądam.I to tych klasy"b",ostatnio…

jak mi sie sni bycie pod woda? i jeszcze w snach oddycham?
dobry omen

No nie wiem…Dla mnie to koszmar…

nie nurkowales?
zlapanie oddechu pod woda? polawiacze perel
co prawda prowadzacy wywiad o bol zebow przyprawia?

Tak i wiem co masz na mysli…Ale chyba za duzo filmow,tych glupich,oglądałem…W snach to sie potem mści… :innocent:

nurkowanie jest przyjemnoscia
co prawda jak nie uzywasz butli to hiperwentylacja pluc moze sie skonczyc zle :slight_smile: