Stygniemy?

ja i wielu moich znajomych jestesmy niskotemperaturowcami. 36,2º to norma.

1 polubienie

Mam w pracy pistolet ktory bada mnie na wejsciu i na wyjsciu.Mam 36,4 i rzadko spada ponizej…

2 polubienia

temperatura, a raczej jej wysokosc zalezy od miejsca pomiaru. jesli mierzysz bezdotykowo np. na czole to zawsze bedzie mniej nis tradycyjnie np. pod pacha.
mam kolege, jak swiezy nieboszczyk, ma 36º w porywach, ale nie znosi upalow. najlepiej sie czuje w temperaturze otoczenia 18º, kiedy ja juz sie nerwowo rozgladam za jakims swetrem albo bluza.

2 polubienia

W różnych punktach naszego ciała mierzalne są różne temperatury.

.nie powiem gdzie nie ma żadnych oznak stygnięcia. :yum:

3 polubienia

Zimne dranie.

1 polubienie

A co to za różnica 1 stopień w tą czy w tą

Taka to różnica, jak między gorączką 39,9 a 40,9 st. C.

4 polubienia

Albo 43° kiedy mozg zamienia sie w jajko na miekko.

3 polubienia

U mnie termometr w pracy wykrywa o 8.20 32,1 C, w południe 35,0 C, a pod koniec / 16.00 / ok 34.0 C i to pod dachem, mierzoną na czole przez klawisza

26 C już miałem, połączone z plamami, ciężko się żyło, rozcieranie ciała, nakrywanie folią medyczną ratunkową + grube koce nic nie pomogło

To ma na celu prawdopodobnie,wylapanie jakiejs nieodpowiedzialnosci…Inaczej sobie tego nie jestem w stanie tlumaczyc…
Na wejsciu miewam,32,7 :innocent:Zombie,coorva czy jak???
Kwadrans potem,norma czyli 36,4-36,7
Bawimy sie dalej ale faktem jest ze firma dba i bedziemy mieli zorganizowane szczepienia, w jakims tam,przedziale czasowym…

2 polubienia

Jak na zewnatrz chlodno, czy wrecz zimno to trudno, zebys mial te przepisowe 36,6.
Po pobycie w cieplejszym pomieszczeniu temperatura wzrasta.
A zwoja droga to zombie, podobnie jak stworzenia zmiennocieplne, zeby dzialac musza miec w miare normalna temperature (nawet ryby wymagaja troche ciepla) . Ektoplazma tylko wedlug badaczy zjawisk nadprzyrodzonych jest zimna.

1 polubienie

Bo nie wiesz :wink: :upside_down_face: :innocent:

1 polubienie