Święta, Prezenty

Skoro jeszcze tu jestem… Jakie Waszym zdaniem są najgorsze prezenty dawane „pod choinkę” ? Czy Wam się kiedyś dostało coś, co było zupełną pomyłką?

1 polubienie

Nie lubię dostawać wody toaletowej, czy po prostu w ogóle perfum, jestem z zapachami bardzo wybredna i raczej trudno trafić z zapachem dla mnie, mi samej ciężko znaleźć sobie :sunglasses:
Życzyłam sobie po prostu kawę gdy padło pytanie, co chce pod choinkę… śmiech cioci był uroczy :grin: mam nadzieję, że uważając, że to za mało, nie dołoży tej wody :roll_eyes:

2 polubienia

Nie noooo… perfumy to się kupuje tylko tym, których gusta dobrze się zna a jeszcze lepiej jak się wie dokładnie jakich używają :grin: … aczkolwiek zdarzyło mi się „uszczęśliwić” moją żonę jakimś nowym zapachem :joy:

2 polubienia

Nie ma złych prezentów tylko ludzie mają za dużo w tyłach. Nawet nie trafiony prezent ale się ładnie dziękuję, chowa do szuflady a za jakiś czas a nóż widelec gust się zmieni.

3 polubienia

…do szuflady a potem na prezent komuś innemu :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Najgorsze???
To moglabym dlugo wymieniac…
Moja mama w tym celowala:
perfumy o zapachu ktorego nie lubie
ciuchy, ktorych bym nigdy nie wlozyla
kiczowate drobiazgi…etc, etc…

2 polubienia

Kosmetyki :frowning: często kupowane “na odpieprz”: bez rozeznania, co obdarowany lubi, jakie marki, jakie zapachy.

2 polubienia

@gra
Dokladnie tak!!! A jeszcze kupione za duuuze pieniadze - zeby sie pokaza i oczekiwanie rownie drogich podarunkow ode mnie. Szkoda tego wyrzucac, ale co z tym zrobic?

1 polubienie

No…gdy raz dostalam od tesciowej rajstopy uroczo zsuwające sie na kostki to na pewno sie gust nie zmieni. Wylądowaly w smieciach

1 polubienie

Raz dostałem od babci różową bluzę. Koszmar
Obecnie dostaje najwyżej alkohol. Bo lubiem.

2 polubienia

Nooooo… i najlepiej w zestawie :grin:

Alcohol to uniwersalny prezent :+1:

1 polubienie

Co się dziwisz…w końcu to prezent od teściowej :grin:

1 polubienie

Dać komuś na prezent :rofl:

1 polubienie

Widzę ze perfumy/kosmetyki są numerem 1 :grin:

2 polubienia

@Pitbull witaj w klubie
prezentem nietrafionym byla wypchana sroka
kurrr nie dalo sie tego oddac do ludzi
skonczyla na jakiejs wystawie jako eksponat

1 polubienie

Tak w ogole to zalezy od osobistych preferencji. Np mowi sie ze skarpety lub kubek to obcuachowy prezent. A ja bardzo lubi€ dostawac - pod warunkiem oczyeiscie ze ladne i kolorowe. Ostanio spotkslam sie z takim trendem 2 skarpetki różne choc motywem do pary. Jak nie dostanę to sama sobie kupię.

1 polubienie

Jak maskowałaś niezadowolenie przy ludziach?
Ja musiałem bluze mierzyć bo babcia se życzyła. Na PCK oddałem po świętach.

2 polubienia

Nikt mi plyty disco polo nie kupił wiec nie narzekam :wink:
Bywaly rzeczy niepotrzebne ale dramatów nigdy nie bylo.

2 polubienia

Wszystkie książki kulinarne, bo nie dość, że nie lubię gotować to jeszcze mi to chu… wychodzi.
Słodkie perfumy - od razu śmietnik

2 polubienia