Szanowni Panowie i Drogie Panie - najpierw odpowiedź, potem googlanie!

To jeszcze trudniejsze pytanie. :wink:
Z tego co pamiętam, w Polsce, poza samą stolicą, jest ponad 30 lokalizacji pod nazwą Warszawa.

1 polubienie

Dokładnie nie wiem, ile, ale w tej, o którą pytam przebywałem czas krótki i często przejeżdżałem przez tę Warszawę. Jest na północy kraju. Szukałem teraz tego w goglach i albo źle szukałem, albo jej w tych goglach nie ma? Ale realnie istnieje.

1 polubienie

Pierwotna nazwe skąd wzielo się miasto aniołów? Niedaleko Madrytu jest wzgorze z klasztorem o nazwie Los Angeles znajac brak pomyslow konkwisty? Na nazwanie nowych miejsc?

1 polubienie

To za karę?

1 polubienie

Moje myśli powedrowaly poza argentyńską pampe i tam szukałem,nie wiedzieć czemu.Sensowniej byloby w Meksyku gdzie takie sklonnosci są znacznie częstsze.I wtedy bylaby szansa na oświecenie bo do tego mozna przecież dojść :innocent:

1 polubienie

@collins02 takie klimaty to w Hiszpanii też znajdziesz

1 polubienie

Jedne korzenie,jeden pień :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Korzen jest jeden

Bana Ci nie mogą dać. Chociaż sam nie wiem, czy to gorsze nie było. :stuck_out_tongue_winking_eye: :joy: :joy:

To ta Warszawa?

2 polubienia

Miau?

1 polubienie

Koty górą … powiedział szeregowy pucując fugi w ubikacji. :laughing:

To byl problem kiedy podnioslam toast za zdowie kota, mialam na mysli moje zwierzątko :joy: a oni wzieli to do siebie

1 polubienie

Podobieństwa wielkiego nie widzę. image

1 polubienie

Wielkiego nie, ale może chociaż jakieś małe … :wink:

1 polubienie

Kiedys o ile pamietam, byla na jednym z portali z ciekawostkami wzmianka o Los Angeles. Wtedy byla tam podana jakas dluga nazwa. Dzis sprawdzic nie moge, ale jutro sie w sobie “zepne”, poszukam i przedstawie. Abym tylko tak nie zdzialal w tej sprawie, jak do tej pory czyli nic. Po prostu zapomnialem sprawdzic. Ja chyba nawet ten “fakt” mam gdzies zakamuflowany wsrod swoich ciekawostek, ktore skrzetnie notuje.

1 polubienie

Jedna z takich Warszaw jest niedaleko Wronek. Bywalem tam wiele razy, ale tam tych chatek kilka jest.

1 polubienie

A tak w ogole to podoba mi sie flaga Los Angeles …

Tak, to jest to. Droga z Chojnic do Bytowa.

2 polubienia

Ma się ten szpiegowski niuch … :wink:

1 polubienie