Szczepionki przeciw COVID-19 śmiechu warte?

A nawet ja zachorowali to znajac zasade dzialania szczepionek, przebieg choroby jest lzejszy, niz gdyby szczepieni nie byli.

2 polubienia

Biorąc pod uwagę, ze producent gwarantuje skutecznosć na poziomie 80%, na każdy milion zaszczepionych powinno być 200 tysięcy zachorowań. A tu 14.
Umiesz liczyć @Harmonik, czy napiszesz, że niczego nie ogarniam swoim durnym rozumem?

2 polubienia

A nie dziwi Cię taka ogromna różnica między 200 tys. a 14? Najpierw opłacane pismaki (zresztą sami też w akcjach korzystają ze swej “twórczości”) straszą ludzi, a potem dochodzą do wniosku, że lepiej ich nie odstraszać zbytnio od szczepień, bo jeszcze zaczęliby myśleć logicznie…

@Bingola, żadne z milionów gatunków nie powstałyby, ani nie utrzymałyby się, gdyby nie dysponowały efektywnymi mechanizmami immunologicznymi, a żyją w warunkach permanentnego zagrożenia zdrowia i życia, gdyby potrzebowały durnych maseczek, respiratorów, testów, szczepionek, kwarantann, dystansów społecznych. Ta rzekoma pandemia COVID-19, to jedna wielka ściema, a najłatwiej wymordować na nią osoby w późnym wieku, gdy mają osłabione mechanizmy obronne, no i te z DPS-ów, gdy zabroni się im kontaktów z bliskimi, gdy wywiera się na nie presje na szkodliwe szczepienia, albo każe im się przyjmować środki przeciwgorączkowe, czyli uniemożliwiające ich organizmom walkę z infekcjami.

a Ty znowu o gotowaniu sie we wlasnym sosie?

1 polubienie

Oprócz kilkudziestu osób, ludzkość nie ma pojęcia o twoim istnieniu.

3 polubienia

No i bardzo dobrze.

bo nasz harmonijny kolega jest krolem ludzkosci i prorokiem bezobjawowym…

1 polubienie

Nie wiem co o tym myśleć… Ale myślę sobie ze ja pewnie mam takiego “pecha” w życiu że nawet covid się mnie nie chwyci bez szczepien, a ktoś ma takiego pecha w życiu że nawet po szczepieniu dwoma dawkami dostał covida XD… Nie wiem zaatakował go na ulicy czy jak…

Zreszta skąd tyle tych zarazen dalej? Tyle się o tym mówi. Przyjmując że maseczka, mycie rąk i odstęp są skuteczne, aktualnie przypadkami nowych zachorowań są jednostki bezmuzgie xd i to nawet po szczepieniu. Bo ja wiem ze jestem w stanie zrobić wszystko żeby się nie zarazić i się nie zarażę, a ktoś miał 2 dawki i maske i umył ręce i jeszcze go dopadł…

1 polubienie

@GumowaKaczka jesteś chyba jedyną osobą na świecie, która potrafi pisać na klawiaturze komputera, smacznie przy tym śpiąc i śniąc.

.nie przeszkadzając tym snom, cichuteńko wychodzę, drzwiami nie trzaskając. :shushing_face:

Nie, już się obudziłem, nie spieee

Linka nie mam, nawet nie pomyślałem by zrobić. Czytałem na stronie FB w poniedziałek, potem był komentarz Ziobra

1 polubienie

Spróbuj poszukać Ziobro. Ustawa medialna

1 polubienie

Szczyt hipokryzji?

2 polubienia

Komuniści też wycierali sobie mordy słowami; - wolność i demokracja oraz praworządność i sprawiedliwość społeczna…

1 polubienie

Obawiam sie, ze slowa wolnosc i demokracja to juz na stale weszly jako serwetki do repertuaru wszystkich partii. Kazdemu wolno dmokratycznie sluchac jak ja rządzę .

1 polubienie