Szczepionki przeciw COVID-19 śmiechu warte?

Z powodu protestu mediów, nie mogłem wkleić poprawnego linka

Koronawirus w ​Niemczech: 14 zakażeń u osób, które dwukrotnie zaszczepiono

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-w-niemczech-14-zakazen-u-osob-ktore-dwukrotnie-z,nId,5039227#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

na ile szczepien te 14 osob - nikt nie powiedzial, ze jakakolwiek szczepionka ma 100% skutecznosci.

2 polubienia

1 x ukłuci: 2.405.156 (2,89%)
2 x ukłuci: 1.104.504 (1,33%)

.nie chce mi się liczyć, jaki to promil te 14 przypadków, bo to śmiechu warte.

2 polubienia

ucziwie mowiac tym sie specjalnie nie interesuje, jak maja mnie zaszczpic to chce pfizera, ale na razie w kolejce jestem daleko. wieksze dostawy maja byc dopiero w przyszlym kwartale, na razie dostali staruszkowie w domach opieki, niepelnosprawni i personel medyczny plus opiekunowie.
a AstraZeneca pojdzie dla sluzb typu ratownictwo medyczne, straz, kurierzy itp. bo zatwierdzono tylko zastosowanie do 55 roku zycia.
ale wychodze z zalozenia, ze jak mnie ma cos trafic i w drewnianym kosciele cegla moze spasc na glowe. :wink: na zapas martwic sie nie bede.

1 polubienie

Jeśli miliony gatunków Przyrody nie szczepią się, a żyją w harmonii w trudniejszych od ludzi warunkach, to jest to przykładem totalnego ogłupiania ludzkości, i jest zaświadczeniem do pokazania na tamtym świecie, że tacy dobrowolnie zaszczepieni niczego mądrego z ziemskiego życia nie wynieśli.

jak sie nie szczepia to umieraja i to szybko.
na wiele chorob epidemii u zwierzat, ludzi czy roslin szczepionki nie ma, lub bywa niedostepna - efekt jest bardzo szybki wymarcie calych populacji.
a zwierzeta po prostu chorych wspolbraci odrzucaja. taka metoda dystansu spolecznego.
gdyby nie szczepienia zwierzat (nie tylko domowych) na wscieklizne? balbys sie z domu wyjsc.

3 polubienia

Czytałem to

1 polubienie

Wierzysz, że wszystkich lub większość takich podwójnie zaszczepionych, przetestowano na obecność przeciwciał COVID-19?

To i tak odsetek dużo poniżej procentu zgonów wśród niezaszczepionych

4 polubienia

Wierzyć nauce i kapitalistom, to jak wierzyć w prawdziwość bezmyślnej, naukowej teorii Wegenera o dryfujących kontynentach.

zjedz jabluszko i nie pisz w kolko tych samych glupot.

1 polubienie

Dzięki mnie, ludzkość może rozumieć bardzo fundamentalne nieistnienie zysku w ekonomii, czyli błędność ustroju kapitalistycznego, oraz błędność i bezmyślność naukowej teorii Wegenera o dryfie kontynentów…

Odpaliłeś linka? Mnie ciągle black screen wyskakuje.
Szczepienie to jeden gigantyczny eksperyment. Wiemy że niewiele wiemy.

3 polubienia

Lepiej nie słuchać naukowców, bo człowiek może się idiotą poczuć. A mówiąc to co do łba przyjdzie, to mędrcem się jest :slight_smile:

3 polubienia

bez przesady - troche wiedzy o szczepieniach sie przez 100 lat uzbieralo.
inaczej by w tak ekspresowym tempie nie bylo tylu rodzajow szczepionek.
problem w tym, ze byl to sektor badan mocno niedoinwestowany - i dopiero covid spowodowal, ze sporo metod wczesniej testowanych na niewielkiej liczbie zwierzat i to niekoniecznie reagujacych jak czlowiek zdecydowano sie zastosowac w masowej produkcji dla ludzi.
problem polega na tym, ze niektore technologie sa niebezpieczne, bo gdzies nie tak przytniesz lancuch bialka i zamiast szczepionki wyjdzie zaraza gorsza od covida.
a ten durny Etiopczyk chcialby tego typu techmologie upowszechnic - dac malpie brzytwe to malo.
dopoki jest to kontrolowane i sluzy raczej do produkcji szczepionek to pol biedy, ale szalencow i sponsorow szalencow na swiecie nie brakuje.

1 polubienie

Kilkadziesiąt milionów harmonijnych gatunków ziemskiej Przyrody, nie może mieć mniej racji lub tyle samo, co ewidentnie patologiczny, nieharmonijny, cywilizowany gatunek ludzki.

Do końca tego miesiąca masz abolicję na pisanie o koronie i anty szczepionkach. FB i Rada ochrony sieci będzie przeglądać net i usówać treści lub grupy. Prawo do pisania o szczepionkach będzie miał minister. Kolejne żebro będzie stanowczo nieubłaganie karać finansowo lub aresztem, za treści bez certyfikatu. To nie grożba czy ostrzeżenie ale darmowa porada online

3 polubienia

To byłoby zwycięstwo ogłupiania i koniec jakiejkolwiek wartości internetu i cywilizacji. Na takiej zasadzie, można by zabronić podważania nieistnienia zysku w ekonomii kapitalistycznej, czy podważania kompetencji nauki w kwestii bezmyślnej teorii Wegenera o rzekomym dryfie kontynentów.

Skąd to wiesz? Masz o tym jakiegoś linka?

Na świecie umarło juz dwa miliony ludzi na COVID – nie ma pandemii!
14 przypadków na kilkanaście milionów szczepionych – szczepionka nie działa!

4 polubienia