Szczyt bezguścia

Co najbardziej niegustownego ale koniecznie drogiego wam utkwiło ?
Mnie się reklama wyświetliła
https://allegro.pl/oferta/wc-kompakt-diament-gold-swiss-meyer-zloty-10751792798?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dio_lazienka_pla_ss&ev_adgr=lazienka&ev_campaign_id=14932182654&gclid=EAIaIQobChMIgZW4v4DV9AIVHsWyCh2LVgMOEAEYASAEEgJukPD_BwE
No i teraz rozumiem dowcip o złotych kiblach w Rosji :rofl:

1 polubienie

Ta kamienica na Rynku w Szamotułach.
Niedawno wybudowana.
Jest znacznie gorsza od Twojego klozeta, bo to stoi i straszy. Klozet schowasz i go nie ma …
Weź schowaj ten rynkowy koszmar …

2 polubienia

Ee w Bydgoszczy od dawna takie straszydła stoją

2 polubienia

Szczyt bezguścia? Dysko - polo.

5 polubień

Inflacja

1 polubienie

Jak juz o zlotych kiblach?
To sedes Janukowycza

6 polubień

Taka “ładna” rzecz, a w środku, panie, gówno…

7 polubień

Oooo, zostałam przez ojca obdarowana piękną, “złotą” wizytówką na drzwi. Jeszcze mi przykręcili… :hot_face: Dopiero po remoncie klatki to usunęłam i powiedziałam, że ukradli… Niestety Nie znoszę takich gadżetów!!! :rage: :rage: :rage:

3 polubienia

I niejaki Zenek… :joy:

2 polubienia

A, to on na tym, panie, odpoczywa… :joy:

Co Ty chcesz od Zenka? Tak zabawnie piszczy… :joy:
Gdyby jeszcze mniej irytująco… :thinking:

3 polubienia

Nie rozumiem dlaczego tak wiele osób pała antypatią do disco z pola. Muzyka ta ma swoje grono odbiorców, więc siłą rzeczy egzystuje w przestrzeni publicznej. Nie chcę - nie słucham, nie nalegam by ktoś słuchał tego co ja. W końcu nie każdy jest stworzony do słuchania rocka symfonicznego, klasyki czy metalu. :wink:

2 polubienia

Jako bezguście w pierwszym skojarzeniu na myśl przychodzą mi rwane jeansy. Te subtelnie przecierane jeszcze toleruję, niekiedy nawet pasują do stylu danej osoby, ale jak widzę spodnie z wielkimi, wyrwanymi dziurami, to mnie odrzuca. Brrrrr …

9 polubień

Napisałem tylko swoją opinię o szczycie bezguścia. Niech tego dysko polo słucha kto chce, nic mi do tego. Ale mam prawo uważać owo wydawanie odgłosów za szczyt bezguścia. No i masz rację, nie każdy jest stworzony do… :grinning:

3 polubienia

Bidny któś znalazł na śmietniku, a Ty się czepiasz. :rofl:

4 polubienia

Mnie czasami takie dziury w portkach peszą, bo pokazują nieraz to, “czego nie powinny”. Wolałam łaty.

4 polubienia

Patrz Krzyś,mój kibel :joy:

2 polubienia

Dokładnie to samo mi się kiedyś wyświetliło. Tragedia :woman_facepalming:t3::woman_facepalming:t3:

To już wreszcie wiem , dlaczego niektórzy nazywają muszlę tronem. A zawsze mnie to zastanawiało :joy:

4 polubienia

Się nie znasz. Pani ma problemy finansowe :crazy_face: