Polska?uparta jestem
112 zawsze przekieruje na lokalne
ihtiel ja nie wiem jak to jest -tylko wyraziłam swoją opinię .
Może zamiast dzwonić spróbuj tam pójść?
/ŻARCIK:

To nie jest zart. a indywidualizm
Tak bym nie określiła podawanie się za kogoś ,kim się nie jest…
/Chociaż jeśli klonuje się zwierzęta …/
Na razie klonowanie?
To narcyzm raczej
albo wysokie poczucie wartości. A ten Napoleon to po prostu niski facet i ma dystans do siebie.
Oj nie, narcyzm? Wymaga lustra