Tabletki nasenne bez recepty..

Czy jest jakiś środek który jest zaufany a niewymaga recepty?

Whisky.

.dobra whisky. :blush:

4 polubienia

Bez recepty to placebo, skład to jakieś zioła i tyle… Tylko recepta lub gdzieś na “czarno”, każdy znajdzie jakąś miejscówkę.
Niestety państwo ma nas za idiotów i myślą, że gdyby nie było recept, to każdy zaraz by brał garściami tabsy

W Polsce widzialam wiele tabletek na sen, ale nie wiem ktore sa dobre
Ja na sen biore “Baldrian & Hopfen” (tlumacz podaje ze to po polsku waleriana i chmiel) w dosc duzym stezeniu. Pomagaja mi badziej niz chemia

1 polubienie

Sporo tak by właśnie robiło. Garściami.

3 polubienia

Tylko debile by tak robili, a więc selekcja naturalna by zadziałała

Herbatka z melisy łagodnie wycisza. Może wystarczy?

1 polubienie

Nie ma leków nasennych bez recepty, sa tylko preparaty ziołowe i suplementy - np. Kalms, Persen, Valerin

1 polubienie

Jakoś lekarze przepisuja tabletki nasenne i bardzo rzadko ktoś je przedawkuje, więc masz potwierdzenie tego, co napisałem

Melisa moze byc jako dodatek, ale sama herbatka jest za slaba- Probowalam

1 polubienie

Wiesz Atka… jestem taki śpioch, że po melisie, to chyba spałabym całą dobę :blush:

1 polubienie

Są bez recepty, ale to głównie suplementy, nie leki. Jakieś środki uspokajające pokroju jakiegoś valerin sen itp., jakieś środki z dodatkiem melatoniny.
No i dodatkowo meliska, na bezsenność nie pomoże, ale wspomagająco na niektórych trochę działa.

1 polubienie

No…chmiel na pewno. Zwlaszcza jak dobrze przetworzony w smaczny napój

6 polubień

Jest melatonina 1mg, 3mg i 5mg.
Lub coś z jej dodatkiem.
Jeśli nigdy nic nie brałaś to zacznij od tych bez recepty, gdy brałaś i nie pomaga nawet ta melatonina 5mg. To już tylko na receptę coś pomoże.
Po za tym organizm się przyzwyczaja i po kilkunastu dniach najczęściej przestaje już działać to co wcześniej pomagało.

2 polubienia

Bez recepty nie znam takiego, który by akurat na mnie skutecznie zadziałał…
Znam tylko świetny na receptę.
Też się często borykam z bezsennością :roll_eyes:

Bo bez recepty to suplementy diety, czyli nic co miałoby coś wspólnego z lekami

Sprobuj kilka kostek gorzkiej czekolady,lub kubek cieplego mleka.

1 polubienie

Nie znam lepszego leku)))

Dobre winko.