Tak przy okazji 8 marca?

Jesli ten dzien jest swietem kobiet to dlaczego chce je zawlaszczyc stado wrzaskiwych lesbijek, osobniczek wykazująch zaawansowana mizoandrie i blizej nieokreslone trans? Czy to nie może byc święto kobiet, ktore chca miec prawo do decydowania o sobie i miec możliwości, zeby to zrealizować? Bez zaszufladkowania jako “podobno kobieta tez czlowiek”?

3 polubienia

Okazja do manif. Lesby, feministki i trans wychodzą z kanałów by pokrzyczeć. To teatrzyk.
One walczą nie tyle o swoje prawa ile o władzę dla siebie. I przywileje. To walka z mężczyznami.
Normalne kobiety powinny walczyć o to by kler nie wchodził im do macic. By na tych samych stanowiskach zarabiały tyle samo co panowie. O porządne prawo dotyczące przemocy w rodzinie.
Nie o wizerunki na banknotach czy odmiany tytułów naukowych.

3 polubienia

Ja juz sie wypowiedzialam co sadze o wspolczesnej “walce” tak zwanych feministek. Mężczyzna jako wzór wiec i walka jak wśród mężczyzn. Ze szczytnej idei zrobila sie farsa niestety
:anguished:

2 polubienia

Popieram lesbijki i ich walkę o niezależność od ludzkich samców, czyli odrębną drogę płci. W ogóle cywilizowany gatunek ludzki, to jedna wielka patologia.

1 polubienie

To powinno byc swieto wszystkich dziewczyn i kobiet.
Jesli juz takowe jest i ludziom sie podoba,niech tak zostanie.Zawsze mnie nachodzi przy tej okazji wizja pijanego doopka z gozdzikiem i wycieranie sobie geby fajnymi pomyslami czy szlachetnymi intencjami…
I nie dziwi mnie ze wiele kobiet ma dosc takiego zgielku i chorych zachowan wokol dnia ktory powinien inaczej wygladac.Tak trudno sie na to zdobyc?

2 polubienia

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/s960x960/89463782_819240131890807_1394318930297749504_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=110474&_nc_ohc=UoxwybAQKLQAX82bsgI&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&_nc_tp=7&oh=3779034dab34c6baf77180e4c5f315f2&oe=5E90A6B4

1 polubienie

Biedne ofiary losu te mężczyzny obronic sie nie potrafia?

1 polubienie

Poleciałeś się pomodlić? :grinning: