Tak sie zastanawiam: gdzie ja zyje...

2 polubienia

W kraju gdzie prawdziwy katolik wrecz zionie miloscia do blizniego.

3 polubienia

Gdzie rozumu nie ma, tam rządzą demony.

6 polubień

Szacunku do bliźniego to niech się nauczą pierwsze właśnie uczestnicy marszu równości XD Ciężko nie zgodzić się z takimi komentarzami jeżeli nawet większość gejów uważa że takie marsze i to lewactwo psuje im wizerunek i są temu przeciwni. Ale najłatwiej czytać tylko lewacka gazetę mając dzien w dzień obraz tylko z jednej strony i później tak się człowiek zastanawia gdzie ja żyję XD od normalnego człowieka wymaga się dobroci na takie prowokacje uliczne tylko dlatego że jest katolikiem i czyta FM radio Maryja, więc nie może napisać takich komentarzy. Odrazu wykorzystuje się to do ataku! To tylko internet ale atakuje się katolików… Bo ktoś napisał na radio Maryja… A od lgbt nie wymaga się nic bo przecież to jacyś “degeneraci” więc mogą… Co za chore myślenie… I tak właśnie mniejszość zdominowała większość w lewackiej Europie… Trzeba chyba jakoś inaczej myśleć żeby to zrozumieć że to ciągle lewactwo atakuje, tak samo w tym artykule.
Typowy atak na katolików patriotów mając pretekst tylko po komentarzach w anonimowym internecie xd

Oj naiwny jestes.

Nie. To właśnie naiwny jest ktoś dający się tak robić tej propagandzie

I najlepsze jest ze ja mam szacunek do tego “bydła” na tym marszu, i nic do nich nie mam. To chodzi o coś wyżej. Ja wiem ze to sami oni dają się prowadzić i nawet tego nie wiedzą, są wykorzystywani.
Najgorsze jednak są komentarze w stylu “gdzie ja żyję” no musiałem odpisać XD osoba która popiera marsz rownosci(no kto dziś nowoczesny nie popiera lol) ale już człowieka piszącego obraźliwe z katolickiego forum własnoręcznie wrzuciła by do piekła xd bo on nie może bo on jest katolik i on musi tylko nadstawiac Policzek a lewactwo ma opanować Europe…

1 polubienie

Ty chyba jestes za mlody ze to zrozumiec…

2 polubienia

Niestety argumenty wieku nauczyłem się już ignorować xd taka moda osoby starszej która uważa że tylko jej myślenie jest dobre. On myśli inaczej? A ile ma lat? Aaaa to za 20 lat wróci do normalności XD otoz nie

Ja jako osoba tolerancyjna bardziej od każdego lewaka zawsze się muszę kłócić bo coś stoi nam na drodze… Ale co? Przecież ja jestem całkowity lewak jak i on… Jednak w czymś jestem lepszy bo zawsze są jakieś nieporozumienia… Aha, zawsze idzie o to ze ja rozumiem też druga stronę a lewak rozumie tylko swoją i taka ta jego tolerancja… Toleruja to co jest po ich stronie bo tak im wygodnie… Tak się złożyło że to wymagające Tolerancji jest akurat im na reke, ale druga stronę trzeba dyskryminowax, tego nie obejmuje ta moda

1 polubienie

Zdefiniuj pojecie lewactwo😆

1 polubienie

Ciężko to napisać, ale chyba najlepszy lewak to taki który jest anty kk a jednocześnie nawet tylko tak sztucznie na pokaz na przekór popiera te wszystkie nowości tolerancję równości itp XD
A ja jestem lewak popoerqjacy te wszystkie lewizny ale chodzę do kościóła i dlatego uważam się za lepszego od jakiegoś lewaka który mnie atakuje, albo który atakuje patriote katolika o nietolerancje

Żal mi tych ludzi. Są głupi, zakompleksieni, podatni na manipulacje, nie myślą samodzielnie, nie znają historii. Po prostu debile. Debilizm wrodzony lub nabyty. Mniejsza o większość.
Oni ciągle się boją. Żyją strachem i w strachu. Boją się zmian które są nieuniknione.

2 polubienia

Mówisz o marszu równości czy o tych katolikach? . Bo pasuje mniej więcej do dwóch stron. XD
O widzisz? Taka jest różnica między mną a lewakiem xd oni tylko atakować druga stronę a ci znowu druga.

1 polubienie

Bo jedni i drudzy są siebie warci. Wszyscy chcą innego świata. Jedni cenią tradycję, religię, rodzinę, historię swojego kraju a drudzy postęp, rozwój, nowoczesność, wolność jednostki.

1 polubienie

Zapultałeś się @GumowyKrokodyl, w swych wypowiedziach, ale sens da się zrozumieć. Cóż, zgadzam się z tobą. Czemu służy ów marsz równości? Jakiej równości domagają się LGBT? Są obywatelami tego kraju i mają dokładnie takie same prawa, co inni. Nie równości chcą a bezwzględnej akceptacji a to już narusza prawa innych obywateli do wolności myśli i poglądów.

5 polubień

Nigdy nie mow nigdy. Zastanow sie: kto kogo opluwal? To nie wiek ma racje, to doswiadczenie.

2 polubienia

No widzisz: to ja jestem lewak wierzacy. Poza tym, samo polecie “lewak” (tak samo jak “prawak”) jest pojeciem obrazliwym, co mozesz sprawdzic.

2 polubienia

Jedno nie wyklucza drugiego

6 polubień

Mnie obraża prawak tylko z ust tego kto uważa że prawak to ktoś gorszy niż on, a dodatkowo nie jestem właśnie prawakiem jakiego ten ktoś ma na myśli bo równie dobrze mogę powiedzieć że jestem lewakiem. Lewak to zawsze był ktos gorszy a prawak lepszy zresztą.