Tak sobie patrzę na zalando i ...?

Serio to jest modne teraz?
Ktoś kogoś w tym widział?
Młodzież w tym teraz śmiga?
:stuck_out_tongue:

3 polubienia

A to sa protezy?

3 polubienia

Toz to buty,fla niewolnkkow,coby nie uciekli)))

5 polubień

jeszcze nie widzialam, ale na takiej o polowe cienszej podeszwie juz sandaly sie na ulicy trafiaja.
Zalando nie zawsze trafia z projektami.

2 polubienia

Chyba za dużo teledysków Lady Gagi ktoś oglądał.

3 polubienia

I pewnie teraz chodzi w sukience z wolowiny :joy:

2 polubienia

Jeszcze nie widziałam u nikogo na nodze tak wysokich, zwracam uwagę na buty, sama mam białe sneakersy , są jednak niższe.

1 polubienie

To już jest paranoja, chociaż raz lub 2 widziałam kogoś w czymś podobnym, może troszkę niższym.
Ja sama chodzę w butach na podeszwie 5 cm. Płaska platforma, dopasowana do kształtu stopy, jest (do pewnej grubości) wygodna. W moich 5 cm jest całkiem wygodnie, czuje się jak na normalnej grubej podeszwie, wysokości nie czuć.
Zaraz wkleję zdjęcie mojego butka, zaznaczam, że to wbrew pozorom wygodny typ obuwia, chociaż raczej nikt w to nie wierzy, dopóki nie przymierzy :wink:

1 polubienie

Ja pierd*ę

2 polubienia

Dokładnie takie mam i chodzę w nich ok. 2/3 roku, prawie stale, tylko na dłuższe spacery ubieram trampki lub trapery.

3 polubienia

Dedykowane dla karłów zapewne albo na duże kałuże XD

2 polubienia

Fajne, to klasyczne glany , vege? :wink:

1 polubienie

Glanów to ty nie obrażaj :wink:

2 polubienia

Śmigać to raczej się nie da :frowning:
Do samochodu się nie nadają, do miasta też nie, bo jak w tym dobiec do autobusu? Na wieś? Na wybije na drogach absolutnie nie. W tym najpierw trzeba nauczyć się chodzić, a w tym czasie przestaną już być modne :slight_smile:
Chyba tylko na ściankę dla celebrytów!

No i ta cena :))))

1 polubienie

Strzał w 10 :smile:
Uwielbiam w nich wchodzić w kałuże, w rozbite szkła i mam ok.157-158 cm wzrostu :wink:
Ostatnio, jak mnie zmierzyli przed szczepieniem, wyszło nawet mniej :stuck_out_tongue:
Ale są wygodne, pasują do mojego stylu, więc mam buty pasujące do wszystkiego w mojej szafie, dodają charakteru najprostszemu strojowi…no lubię je :smiley:
Chodzę w identycznych już ok.5 lat, jak jedne się zniszczą, kupuję kolejne takie same. Rozwiązuje problem kupowania i dobierania butów :wink:

Cena z dupska.

1 polubienie

@Devil, tak wyglądają klasyczne glany


są ze skóry, a te które prezentuje @vera223 to wersja wege.

Tak duża, chyba jednak się tam nie zmieści :slight_smile:

Nie podobaja mi się. Wyglądają jak obuwie korekcyjne.

1 polubienie

Podałam 1 lepszy przykład.