Tak sobie patrzę na zalando i ...?

Glany vege też mam, to na zdjęciu to są klasyczne creepersy, wywodzą się z końcówki lat 80-tych i lat 90-tych. *edit- jednak z wcześniej, ale głównie ze stylizacjami z tych czasów je kojarzę, pojawiły się chyba już w latach 60-tych, to NIE są glany, to inny typ obuwia, chociaż styl podobny.
Glany mam klasyczne, 10-tki, ale z wegańskiego tworzywa, załatwiają kwestię obuwia na pozostałą 1/3 roku :wink:
Dokładnie takie:

1 polubienie

I to jest qrwa but.
Do tego jakas skórzana kurtka, pod spód koszulka Iron Maiden i możemy iść trzepać łbem.

1 polubienie

Wiem, o to też czasem ktoś pyta :smiley:
Mi się podobają, jak nie ma ich gdzieś w pobliżu, czuję się jak nie ja, chociaż to może już jakieś zaburzenie, nie wyobrażasz sobie, jakie miałam kłopoty, żeby ktoś zechciał mi kupić 1-szą parę (wtedy byłam jeszcze w wieku, kiedy własnej gotówki de facto się nie ma) :rofl:. Ale podobno mi pasują :slight_smile:

1 polubienie

Kurtkę wolę dżinsową
Koszulki Iron Maiden nie mam, ale chętnie bym przyjęła. Poza tym proponuję czarne dżinsy w stanie bliskim “nie nadaje się do niczego poza śmietnikiem”, ale które też bardzo lubię i zamiast się pozbyć, ciągle naprawiam :joy:
I chokerek na szyję. I będzie fajnie :smile:

2 polubienia

1100 zł! Tylko fanatyk by tyle zapłacił!

1 polubienie
2 polubienia

Najwyżej, jak mi kupisz :joy:
O, taką widzę do dopełnienia tej pięknej scenki: https://www.emp-shop.pl/p/fear-of-the-dark-vintage/388581.html (buhaha)
(Zawsze mi było szkoda kasy na koszulki z zespołami, są absurdalnie drogie, sorki)

1 polubienie

Ja mam wiele. Ze Spirala też. Przyciągają uwage na ulicy.

2 polubienia

Jak widzę, to stara moda na wysokim koturnie wraca.

1 polubienie

Widocznie coraz więcej mamy wad postawy i płaskostopia.

1 polubienie

I to jest odpowiednia reakcja!

Przecież to obciach, chodzić w koszulce z jakąkolwiek nazwa zespołu klubu partii państwa zawodnika, marki samej koszulki czy religi itp… Przynajmniej dla mnie. Jak widzę odzież z wielkim napisem producenta to za darmo bym nie wziął :rofl: a napis typu Iron Maiden czy inne kombi :rofl: to przecież wies

Kup se koszulkę z falangą

A ty z lgbt

Wolę pentagram

1 polubienie

Paskudne wyjątkowo.

2 polubienia

Hahahaha :joy:

4 polubienia

Ja też.

1 polubienie

Tez to widzialam…To nawiazuje do starogreckich teatrow (widzisz, jak kulturalnie?) :slight_smile:

Mialam kiedys tylko troszke nizsze. Czegos tak wygodnego nie pamietam!

2 polubienia