Tak tylko spytam

We wrześniu mam urlop.

Może znajdę chwilę, by chociaż zobaczyć jak się dobrze trzymasz … :grin:

1 polubienie

Lub stety,jesli dobrze rozumiem :joy:
Nie mialem o tym pojecia,poza jakims programem w tv w ktorym pokazano wyrzucone śmietnik kapsle z ktorych uczyniono w ramce[!] statue wolnosci…
Jak juz dotre do domu,obejrze sobie te zbiory…Kiedys myślałem ze to po prostu grymas kogoś kto jest zbieraczem :thinking:

2 polubienia

Nie pij ze mną piwa… mam mocną głowę

1 polubienie

Najdroższy polski kapsel jaki ja widziałem kosztował około 1300zł i myślę, że długo na giełdzie nie stał. Mimo, że nie zbieram wszystkich kapsli to są takie za które spokojnie dałbym 100. Choćby kapsel sprzed kilku lat, jakie wydał wyjątkowo paskudny browar z flagami krajów na Euro 2016. Dali na jednym z nich flagę UK zamiast Anglii! Szybko wycofali, ale część poszła w świat …

To nieznana wiedza, ale daję głowę, że o niebo lepsza niż głupoty w stylu jaki prezentuje pewien czub na tej stronie …
Potem się dziwisz, że wiara stąd ucieka …

2 polubienia

Z alkoholem nikt jeszcze nie wygrał … Znane są mi tylko remisy …

2 polubienia

A butelki po mleku też chcesz? bo wiem że są.

1 polubienie

Tak, ale tylko złote. Masz takie? :grin:

Na pewno nie złote a zwykłe z lat 80 . Tam się czas zatrzymał.

1 polubienie

Nie nie… Butelki po mleku sobie już odpuszczę :grin:

Chyba, że w tej butelce będzie Dżin, chociaż wolałbym damską wersję tego stwora. Dwa życzenia zostawiłbym sobie a jedno bym Ci dał … :grinning:

3 polubienia

Czy ja sie dziwie…
Ja sie chyba dziwie ze pare osób tu zostalo…
Przyczyn jest wiecej niz zaraza i pare innych wykwitów ludzkiego umyslu…
Tylko mi szkoda…
Tych iles tam,lat,pozwolilo mi poznać ciekawe osoby a kiedy,jak to zagraniczniak,wracalem na to miejsce by znowu pogadać…Rok po roku,coraz mniej…
Udalo mi sie jedną złapac za nogi i…“Mów!”
Ale ona,mimo sympatii jaka nas jednak łączyła,byla jak Grace Kelly…I koniec kontaktu.
oK.
Zostawmy to.Stare nie wroci a jak jakies zombie krzyknie znowu,“hej,dawno mnie tu nie bylo” to wartość tego juz chyba znasz…

3 polubienia

:To kogo uznajesz z starego forum?

A ja bym się podzielił z dzinem z wami.

1 polubienie

Dlaczego uznajesz?
Nikogo nie skreslam tylko coraz mniej rozpoznaje pod nowymi nickami.A tych ktorych szanuje i o ktorych obecność dbam [fakt ze czasem przez prowokacje!] na serio,łatwo rozpoznać.
Kwestia aktywnosci na kazdym chyba forum,jest odnotowywana.

2 polubienia

Ale ja cię spytałem. odpowiedz.,

Naprawianie tego świata należy zaczynać od siebie. Ty robisz coś, jest parę osób, co tutaj coś robią a pozostali wejdą tylko od wielkiego dzwona i kwiczą, że tu nic się nie dzieje jak to kilka tygodni temu było z pewnym dziwolągiem. Pojawił się i znikł.
Świata nie uzdrowimy, ale nasze podwórka niech wyglądają chociaż trochę przyzwoicie.
Jest spora szansa, że te podwórka spodobają się innym. Wolę je niż te “niebieskie”, gdzie się nabija kabzę temu, co powiedział kiedyś, że te miejsce jest dla debili … Mowa o cwaniaczku o inicjałach MZ jakby co.

3 polubienia

MZ? Nie znam.
W jakim filmie grał? :wink:
Ale generalnie,masz racje.
A propos podwórek…
Sprzatam je dla siebie samego.A jak sie komuś spodoba,zapraszam.Na pingla,darta,piwo… :innocent:

3 polubienia

Też nie znam.

Dobra naciskaczu…
Nie uznaje 3 typów,jeden nick mnie przeraża i przygnebia poziomem,dwa inne tylko irytują.
Starczy?
Nikt inny Ci nie odpowie wiecej na takie pytanie.
Doceń to.
Inni moga to samo walnąć na moj temat.
To do niczego nie prowadzi.

2 polubienia

Dart jestem słaby, piwo zapraszam ale na pingla szykuj się na wpier… Byle byś nie ścinał.

1 polubienie

Podejrzewam, że z pantropą nie powinno być problemu (chociaż nie mówię hop zanim… :wink:)
W wieloanagramie słowo podstawowe mam i sporo tych “po drodze” Troszkę trzeba się będzie nagłówkować, ale myślę, że warto. Może się uda. Ale to wszystko jutro. Dzisiaj cały dzień siedziałam w XIII wieku i literki już mi skaczą przed oczami. Może bym i poradziła dzisiaj, ale to przecież ma być przyjemność (i jest) a nie harówka :wink:

4 polubienia