Taka chwilka a propos.. i bez urazy..

Popatrz troszkę inaczej. Niektórzy robią wszystko by takich uwalić.

[quote=“Tanake, post:17, topic:1685, full:true”]
I gdzie robi kiedy ostatnio?
Pół dnia wczoraj. Do nocy. I doskonale o tym wiesz.

A teraz ma urlop. A ty dalej pianę toczysz. To kto tu zadymia?

1 polubienie

Moze marzy im sie spokojne forum bez czepialstwa. A nie da sie wiecznie niektorych ignorowac.

1 polubienie

Chyba nie widziałeś mnie toczącej pianę.
Gdzie to widzisz? We wpisie że mi się zaglądać tu nie chce?

No widzisz trzeba sobie zobaczyć przedwczorajszy wpis . Jedna osoba drugą posądzała że czyta jej w myślach.

Tylko że diabeł (XD) tkwi w szczegółach. To wy jako mody ostatecznie decydujecie co jest obrazą a co sarkazmem. Co jest obrażeniem poglądu a co obrażeniem osoby która go przedstawiła.
Nie można wylewać dziecka z kąpielą. Trzeba jak ognia unikać cenzury.

Jak napiszę że PiS to banda kretynów to moim zdaniem nie kwalifikuje sie to do usunięcia. Bo to moja opinia o tej partii. Co innego jak napiszę np. Tanake to kretyn bo glosuje na PiS. To już jest osobiste.

5 polubień

No i już masz bana :slight_smile: A serio my o tym wiemy. Jakoś do tej pory nie dostał nikt za poglądy bana.

2 polubienia

Dobra powiedz mi dlaczego ucina ci część kodu w wpisach? uprzedzam szklana kula się stukła i nie wiem czy z fona czy z kompa piszesz.

Musisz sobie zdefiniować pojęcia “obrazy uczuć” gdyż jest ono nadinterpretowane.
Nawet jak napisze że nienawidze gołębi bo srają to tez ktoś mi może zarzucić obrazę uczuć.

Nie będziecie mieli tutaj lekko panowie i panie.

1 polubienie

I to jest problem . Nazywa się to wyrażenie nieostre. Bo mnie może coś obrażać co dla ciebie jest śmieszne.

2 polubienia

No i widzisz tutaj poczułem sie urażony twoim nieurażeniem.

Niektorzy potrafia na odleglosc badania DNA wykonywac, to dopiero sztuka :grinning:

4 polubienia

A ja się nie zraziłem twoim urażeniem.

1 polubienie

Z fona. Tylko.Ucina mi okno wiadomości przy edycji. Kolejny defekt- jak coś pisze A w międzyczasie temat zostanie zamknięty, to nie da się zamknąć tej tabliczki że “Nie można dodać wpisu, być może temat został zamknięty…”.musze calkiem z pytamy wyjść żeby to zniknęło. Tak samo jest z "tabliczką " czy chce usunąć wpis czy zostawić.

A masz tą apkę czy przeglądarka? u mnie działa na fonie doskonale.

Przeglądarka.

Jak ci proponowało dodanie skrótu to olałaś?

Ban dla niej. Olała polecenie moda.
Zgłaszam do prokuratury generalnej.

1 polubienie