Taka chwilka a propos.. i bez urazy..

A jak dodać skrót?

Jak na telefonie używasz chrome to samo zaproponuje skrót tworzący coś podobnego do apki.

Niektórzy tutaj nazywają pisanie, dysktutowanie kogoś przez cały dzień jako calodniowa działalność za którą powinien dostać bana XD bo nie podoba się komuś styl pisania… A żadnego obrażania nie ma

Czyli nie ma apki do pobrania z Google Play?
XDDDD

Krokodyl czy ty zawsze musisz udawać że coś wiesz ,jak nie wiesz? Takie hobby?

4 polubienia

Jesteś bardzo problematyczna osoba. Ale w każdej grupie taka jest. Ciężko ale da się żyć…

1 polubienie

Hahaha :grin:

2 polubienia

Jest też ale anglojęzyczna

Wiem że na tym forum u niektórych panują taki patologiczne zasady z pisaniem. Wiem że ty po raz kolejny żeby obrazić i tyle… ale też słabo wyszło bo to że widzę że ten ktoś nie pisze cały dzień przekleństw co minutę żeby dostać bana to nie jest coś czego nie wiem… Tylko widzę… A ty jego obecność tutaj traktujesz jako powód do bana i tyle. Oczywiście serduszek od miłośników ataku na mnie nie ważne czy logicznego też się spodziewałem XD

1 polubienie

mnie o brak wisielczego humoru nie podejrzewaj.
a ze czasem bywa on wystawiany na ciezka probe???
to co piszesz to system amerykanski - mozna krytykowac czlowieka jako urzad - natomiast nie mozna jako osoby prywatnej - pytanie dla amerykanskich adwokatow oczywiscie - gdzie zaczyna sie prywatnosc?

1 polubienie

Sam do siebie piszesz? Na tym forum nie zasady są problemem, a ich brak. I po to ma być regulamin. Sprawiedliwy, obowiązujący każdego, ciebie, mnie i wszystkich.

1 polubienie

No właśnie.

To jest własnie wyrażenie nieostre

jak czujesz, ze sarkazm moze byc zle odebrany to od tego sa emotki, zeby uszczegolowic odpowiedz.
a tu jest bardzo szeroki wybor.

:joy::joy:

Pomnijmy na młodocianość gumnianego, w jego wieku dziwne nie jest. Ale, moim zdaniem, dobrze rokuje na przyszłość. Dajmy mu w wyrozumiałości naszej, się tu wyszaleć. :grinning:

Mlodosc musi sie wyszumiec?:wink:

1 polubienie

Dokładnie. Dlatego mnie też to dotyczy. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Bez dwoch zdan :grinning:

No właśnie. I dlatego już niedługo, to ja będę biegał do sklepu po kawę dla Ciebie. :grinning:

1 polubienie