Taka chwilka a propos.. i bez urazy..

Jak pamieta skubany :grinning::grinning:

1 polubienie

hahaha

z tym oflagowaniem może, też może by się przydał jakiś załącznik ograniczający, żeby nie doszło znów w drugą stronę do paradoksalnych sytuacji.

1 polubienie

ale jak napiszesz to pod wypowiedzią kogoś z ZCHNu, to już prowokacja :smiley:

Pierwsza cześć postu powinna stać sie moderatorska konstytucją, wyrytą na pamięć. Albo lepiej, choć raz zrozumianą.

3 polubienia

No i jak sie to skonczylo? :wink:

1 polubienie

regulamin jest, flag za duzo nie ma, a ring to chyba na jakas woliere dla kur trzeba bedzie wynajac, bo nikt nie korzysta… :joy: :rofl:

1 polubienie

Gdzie moge zobaczyc ten regulamin?

1 polubienie

https://forum.pytamy.online/faq
bezposrednio mozesz wejsc klikajac w trzy kreseczki kolo avka i potem w FAQ

3 polubienia

Według mnie autor pytania powinien mieć prawo w swoim pytaniu zgłosić do usunięcia odpowiedź która nawet jak nie jest obraźliwa to po prostu nie na temat… I na początku tego serwisu było właśnie to widać a teraz to nie ma szans na doproszenie się moda o usunięcie obrazliwej
Odpowiedzi xd bo obrazi się ten co ja napisał :rofl:

“Nie zaklocaj watku poprzez zmiane tematu w srodku konwersacji”.
No prosze!A chyba polowa jak nie wiecej tematow wlasnie w ten sposob cierpi.I nikt nie zwraca uwagi ze na pytanie dotyczace odbiegania od tematu na moim profilu,napisalem wyraznie:prosze nie odbiegac:))
Ale ogolnie fajne.Nie ma sie do czego przyczepic a prawniczy belkot zgrabnie ominiety.
Nie wiem czy nie widzialem czy nie pamietam abym to czytal :upside_down_face:

1 polubienie

Troche sie regulamin zmienił, ale to w kwestiach praw autorskich i ochrony danych jak przeszlismy na platny serwer.
Reszta zostala tylko troche przeredagowana, zeby czytelniej bylo.
Co do zmian tematu w środku pytania?
Nawet don Quijote z wiatrakami nie wygral. :rofl::smiling_imp:

3 polubienia

A czemu wszedzie "stoi jak byk napisane"ze dzisiaj jest 21.02?

1 polubienie

Co ci stoi?

1 polubienie

Zegar sie zbuntowal.
Ja też mam problem czasem czy ktos piszac na forum wlasnie idzie spac czy bierze poranny prysznic.

1 polubienie

A gdzie jest zegar? Ja tylko widzę ile minut /godzin itp temu był wpis. Chyba, że serwer zmienił czas na EST po niedawnych uaktualnieniach, sprawdzę w domu.

2 polubienia

Zmieniło się głównie to, że staliśmy się jednorodni. Prawdziwym testem regulaminu i moderacji… są zadymy :wink:

No właśnie, tylko zadymiarom udało się wykurzyć kilka osób, po czym same zadymiary znikły. :roll_eyes:

3 polubienia