Taka ciekawostka :)

:slight_smile:

5 polubień

Wczoraj czytałam o nich na WP. Ciekawostka :slight_smile:

4 polubienia

Dorodne :rofl:

2 polubienia

Ale bez jaj :joy::sweat_smile:

3 polubienia

Nic z tych 20 cm, jak to małoruchliwe. :neutral_face:

2 polubienia

:joy::joy::joy:

1 polubienie

O matko! Po prostu MDLOSCI!!!

1 polubienie

Jaja do niczego potrzebne. Patrz, jaki żołądź! :crazy_face: :cactus: :chipmunk:

1 polubienie

VLevis, hoooojowy temat założyłaś :rofl: :rofl: :rofl:

radości się pisze… :smiley:

1 polubienie

Tam napisano, że to się nazywa; szczetnice długoryjkowe. Chyba o szczynice jem chodziło?

w Korei biorą to do buzi…

:grinning: :smiley:

4 polubienia

Nie przed śniadaniem… :angry:

2 polubienia

No nie wiem, do buzi przed śniadaniem Cię mierzi? :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Ty tylko po śniadaniu? :innocent:

2 polubienia

Jeżeli zaś o ten koreański “przysmak” się rozchodzi, co go nam tu niejaki @Szczery_do_BULU zaserwował, to ja już dostałem szczękościsku i zemgliło mnie.

A co Ty, szczery, tak o tym braniu do buzi…, aa ? Jeszcze mi powiedz, że wyznajesz się na kolorach… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

W zupełności Cię rozumiem. Też pewnych potraw nie jadam. Nikt i nic nie zmusi mnie do zjedzenia np.czerniny. Nigdy!
Z tymi kolorami to pojechałeś :sweat_smile:

2 polubienia

Może i fajna kontra, ale poczekam z odpowiedzią aż odpowiesz @joko :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Zlituj się i nie każ mu odpowiadać na pytanie, które zadałam jeszcze na wpół śpiąc, bo tak się speszyłam jak uświadomiłam sobie o co pytam, że zaraz wczołgam się pod dywan i do końca życia spod niego nie wyjdę :sweat_smile: Człowiek jednak nie powinien pisać zanim sie nie rozbudzi, bo pisze to co myśli zamiast się zastanowić :blush:

2 polubienia

Chodzi Ciebie o dawanie do buzi przedśniadanne? To ja odpowiadam, że pokolacyjne preferuję… :innocent:

2 polubienia