Taka ciekawostka :)

:slight_smile:

5 polubień

Wczoraj czytałam o nich na WP. Ciekawostka :slight_smile:

4 polubienia

Dorodne :rofl:

2 polubienia

Ale bez jaj :joy::sweat_smile:

3 polubienia

Nic z tych 20 cm, jak to małoruchliwe. :neutral_face:

2 polubienia

:joy::joy::joy:

1 polubienie

O matko! Po prostu MDLOSCI!!!

1 polubienie

Jaja do niczego potrzebne. Patrz, jaki ┼╝o┼é─ůd┼║! :crazy_face: :cactus: :chipmunk:

1 polubienie

VLevis, hoooojowy temat za┼éo┼╝y┼éa┼Ť :rofl: :rofl: :rofl:

rado┼Ťci si─Ö piszeÔÇŽ :smiley:

1 polubienie

Tam napisano, że to się nazywa; szczetnice długoryjkowe. Chyba o szczynice jem chodziło?

w Korei bior─ů to do buziÔÇŽ

:grinning: :smiley:
4 polubienia

Nie przed ┼ŤniadaniemÔÇŽ :angry:

2 polubienia

No nie wiem, do buzi przed ┼Ťniadaniem Ci─Ö mierzi? :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Ty tylko po ┼Ťniadaniu? :innocent:

2 polubienia

Je┼╝eli za┼Ť o ten korea┼äski ÔÇťprzysmakÔÇŁ si─Ö rozchodzi, co go nam tu niejaki @Szczery_do_BULU zaserwowa┼é, to ja ju┼╝ dosta┼éem szcz─Öko┼Ťcisku i zemgli┼éo mnie.

A co Ty, szczery, tak o tym braniu do buziÔÇŽ, aa ? Jeszcze mi powiedz, ┼╝e wyznajesz si─Ö na kolorachÔÇŽ :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

W zupe┼éno┼Ťci Ci─Ö rozumiem. Te┼╝ pewnych potraw nie jadam. Nikt i nic nie zmusi mnie do zjedzenia np.czerniny. Nigdy!
Z tymi kolorami to pojecha┼ée┼Ť :sweat_smile:

2 polubienia

Mo┼╝e i fajna kontra, ale poczekam z odpowiedzi─ů a┼╝ odpowiesz @joko :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Zlituj si─Ö i nie ka┼╝ mu odpowiada─ç na pytanie, kt├│re zada┼éam jeszcze na wp├│┼é ┼Ťpi─ůc, bo tak si─Ö speszy┼éam jak u┼Ťwiadomi┼éam sobie o co pytam, ┼╝e zaraz wczo┼égam si─Ö pod dywan i do ko┼äca ┼╝ycia spod niego nie wyjd─Ö :sweat_smile: Cz┼éowiek jednak nie powinien pisa─ç zanim sie nie rozbudzi, bo pisze to co my┼Ťli zamiast si─Ö zastanowi─ç :blush:

2 polubienia

Chodzi Ciebie o dawanie do buzi przed┼Ťniadanne? To ja odpowiadam, ┼╝e pokolacyjne preferuj─ÖÔÇŽ :innocent:

2 polubienia