Taka sytuacja

Może coś w tej chemii jest. Niewielu przekracza 90-tkę

A jakby się mył i dbał o higienę, to żyłby 95 lat. :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Przez sklerozę zapomniałem kto to był.Chyba jakiś król.Raz w życiu się wykompał ale źle się poczuł.

1 polubienie

Ciekawe ilu sąsiadów odetchnęło z ulga…Choć u nich to akurat brud jest szara codziennością…

1 polubienie

Nie przypomniałem sobie ale może to był albo podobnie czynił Ludwik XIV? Miał 77 lat. Sam twierdził, że w swoim długim życiu kąpał się jedynie trzy razy. Awersja do wody sprawiała, że Król Słońce potwornie cuchnął. Rosyjski ambasador twierdził wręcz, że „śmierdział jak dziki zwierz”.

1 polubienie

Takie teorie były propagowane przez lekarzy za czasów Ludwika „Kąpiel niszczy ciało i napełniając je, czyni je podatnym na parcie złych aspektów powietrza.Ciała bardziej rozluźnione są bardziej chorowite i krótkowieczne niż zwarte”.

„Kąpiel wypełnia głowę waporami. Jest wrogiem nerwów i wiązadeł, które rozluźnia w takim stopniu, że ten, kto nigdy nie cierpiał na lumbago, pozna je po kąpieli”.

2 polubienia

To dopiero teraz piszesz, że kąpiel jest aż tak groźna, jak już wyszłam z wanny?
No to pewnie mam już wypełnioną głowę waporami i zaraz się dowiem jak się cierpi na lumbago :smiley:

2 polubienia

Jeśli niedługo siedziałaś to może się nie rozchorujesz. To ja teraz pójdę, to będziemy się bać obie :joy:

1 polubienie

Nie przejmuj się.Każdy popełnia jakieś błędy w życiu.Może będziesz miała szczęście i te wapory Cię nie dopadną.
:rofl:

2 polubienia

Bój się bój!
A ja razem z Tobą :wink:

1 polubienie

Nie chce mi się co prawda, ale sie poświęcę…przynajmniej nie będę śmierdzieć.

1 polubienie

A Ty nie musisz się obawiać waporów? Chodzisz sobie i śmierdzisz żeby Cię lumbago nie lumbagnęło? :smiley:

2 polubienia

Odważna kobieta.Tylko pogratulawać nie bania się waporów.!

1 polubienie

Tak!
:joy:
Waporom mówię stanowcze nie i nie będę ryzykował.

1 polubienie

Ja się szybko wykąpałam, bo oszczędzam wodę no i minimalizuję ryzyko waporów :roll_eyes:

2 polubienia

Tak? To pokaż za uszami. Czyste?

1 polubienie

Częste mycie skraca życie :imp:

1 polubienie

:face_with_peeking_eye: uszy myję na początku, bo jak nie umyję od razu to zapomnę

1 polubienie

E tam. Jesli nie uzywal mydła?

Uszy się nie liczą, bo każdy myje, ale za uszami już nie wszyscy. Przyjrzyj się kiedyś :smiley:

1 polubienie