Także ten

Co u was?

1 polubienie

Ja w ogóle nie piję alkoholu. :slight_smile:

3 polubienia

Zaopatrzyłem się z myślą o dzisiejszym quizie a tu…doopa.Ale się nie zmarnuje.W nocy Iga gra a turniej wchodzi w poważną fazę…
Odwiedziłem mój ulubiony sklep płytowy i wróciłem z pełną torbą…The Cure,Ry Cooder,Asia,Roberta Flack,Clapton,Police…
Musiałem odreagować bo mi czynsz podnieśli o prawie 70 funtów…
Jak to było u Monty Pythona?
Always Look At The Bright Side Of Life!
I tego się trzymam.

1 polubienie

Bo ja wiem? Ja juz na tym etapoe, że zamiast rumu rumianek…:joy_cat::joy_cat::joy_cat:

2 polubienia

Wyjdź.

Co sie nadymasz? Bedzie więcej dla Ciebie.

1 polubienie

No chyba że tak.

A po co mu więcej? Do dezynfekcji rąk spokojnie te 11 litrów wystarczy. Nogi se będzie dezynfekował czy co? (z naciskiem na co)

2 polubienia

Koledze @Devil to na podpałkę do kotłów w piekle się przyda. Bo przydzialowy dawno wypil, jeszcze dzieckiem będąc :joy_cat::wine_glass:

2 polubienia

Ten dzień mam codziennie, od wielu m-cy. Ostatnio miałam małe święto i napiłam się szampana bezalkoholowego, ale nie picolo, tylko takiego dla dorosłych. Zaraz mi napiszesz “WYJDŹ” :rofl:.

3 polubienia

Przykry dzień. Na szczęście juz minął :slight_smile:

2 polubienia

Poczekaj do sierpnia. To podobno miesiac trzeźwości :joy_cat::tropical_drink::desert_island:

Wypijmy za to
:beer:

1 polubienie

Wyjdź.

1 polubienie

Było 9, jest 11. Bo obniżyli ceny, ale ktoś za mnie nadal wypija…albo się kąpie w tym.

2 polubienia

Przecież mamy
do 24 lutego 2022 r. mieszkało co najmniej 1–1,5 mln imigrantów i imigrantek z Ukrainy
A granicę przekroczało od wybuchu wojny kilkanascie milionów.
Ukrainiec nie kaktus…

2 polubienia