Te internety

Znam dwie osoby, obie po 70.

3 polubienia

Tak bym chciała…

1 polubienie

Znam!
Dwie z nich czytają brukowce i oglądają jedyny słuszny TVN. Dwie inne nawet prasy nie kupują, opierają się tylko na TVN i jakiejś stcaji radiowej, ale nawet nie wiem jakiej.

2 polubienia

Ja znam taka co podpiera sie w argumentach inna jedyna stacja radiowo telewizyjna. A na kłopoty córeczka. Z internetem :rofl:

3 polubienia

Po przeczytaniu takiego zakończenia pewnie znajdzie się ktoś co powie: geje to mądre chłopaki są.image

3 polubienia

Możemy pisać z ironicznym podtekstem o tych e-zacofanych, niepotrafiących, niepotrzebujących.

Ja z komputerami miałem mocną styczność od zarania, od 40 lat. Jednak dziś zdarza mi się prosić córkę o pomoc w sprawie komórki, albo w dotarciu gdzieś w internecie. Nie mam bowiem potrzeby ani ochoty wgłębiać się w nieskończone możliwości tych technologii. E-wyłączonym się nie czuję, ale daleko mi do powiedzenia: wszystko jest dla mnie jasne.
Tak więc można powiedzieć o wspomnianych na wstępie e-zacofanych że wiedzą i praktykują to co chcą, i jest im potrzebne.

3 polubienia

tak samo jak inni ludzie geje sa rozni
byle mnie z chlopakiem taki nie pomylil :wink:

2 polubienia

Wielu seniorów to takie ludzie są

1 polubienie

Moi rodzice nie mają.

1 polubienie

Juz nie.Znalem ale moja sluchaczka z lat 90-tych,zmarla w wikeu 104 lat i nie dane mi bylo mi sie z nia spotkac…
A tyle lat mielismy kontakt…
Edit…
Znam!
Ja nie mam smartfona i niech mnie Stwórca od tego strzeże!Skutecznie i dozgonnie!!!

3 polubienia

Znam 4 osoby. Mój ojciec ma stary telefon i nawet sms nie pisze, jeden kuzyn stary telefon, Drugi kuzyn nie ma wogóle telefonu i ich matka nie potrafi nawet dzwonić z stacjonarnego.

2 polubienia

Takich szczęśliwców to ja nie znam :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Może taki na korbkę jej spraw? :rofl: :rofl:

po uj?

1 polubienie

Obsługa łatwiejsza? :wink:

ale to utrudnienie

1 polubienie

To zależy. Są tacy, którzy aby zresetować tablet odwracają go do góry nogami i potrząsają…

1 polubienie

Znam bardzo dobrze. Mam w najbliższej rodzinie dwie osoby w wieku +/- 80 lat. :wink:

1 polubienie

He he, ciekawe kto z młodzieży forumowej załapał co to jest na obrazku powyżej :slight_smile:

To taka zabawka z rtsikiem i pokretlami, i z ekranikiem ktory po przetarciu dlonia dawal sie wyczyscic?
Ale ja nie mlodziez.

1 polubienie