Tęczowa msza na paradzie równości. Hit czy kit?


https://wiadomosci.wp.pl/parada-rownosci-2019-internauci-oburzeni-teczowa-msza-6389791702321281a

zidiocieli po obu stronach.

3 polubienia

To właśnie są prowokacje przez które pogłębiają się podziały właśnie. Oni jacyś nie halo. I im zależy na spokoju. Pisałem że tam to tylko pajace i tyle chyba

2 polubienia

jakie prowokacje? pokazanie glupoty obu stron to wlasnie parada rownsci.
a nie o takie rzeczy ludzie kiedys sie zabijali, ze teraz pyskuja w necie to i tak postep.

Jakiej obu stron? Oni pokazują swoją głupotę xd

1 polubienie

Zwyrodnialcy jeszcze Cie nie raz zaskocza.Ich nienawisc poki co,nie ma sobie rownej…

1 polubienie

Tak,super parada IDIOTOW.
Trzech pedalow wysmiewa wierzacych,
To naprawde rownosc.

3 polubienia

A właściwie dlaczego ksiądz nie mógłby się pojawić na takiej paradzie i poprowadzić prawdziwej mszy?

4 polubienia

W każdym środowisku są idioci. Jedni maszerują z ołtarzem, drudzy z racami w kominiarkach domagają się wysłania ludzi do gazu.

4 polubienia

A ludzie homoseksualni nie mają prawa być wierzący?
Neofaszyści ziejący nienawiścią mają wyłączność na kościół?
Neofaszystom będzie się coś nie zgadzac krzycząc, że Polska tylko katolicka, bo wyszłoby na to, że w tej Polsce są również homoseksualni?

5 polubień

Collins spójrz na swoją nienawiść chłopie.

A ty nie raz nazywasz faszystami patriotów i teraz na katolików mówisz neofaszysci xd lol nie wierze… Ale od obrazanego patriot katolika już oczekiwać żeby był miły dla każdego. Xd

Chyba za bardzo nie zrozumiałeś co napisałam :slight_smile:

No ludzie homoseksualny maja prwwo być wierzący, ale pisałem już ze normalni homo siedza w domu i jak chcą to chodzą do kościoła a na takim marszu pisałem że są pajace i tym pytaniem tym bardziej to potwierdzili xd

Tak siedzą w domu i udają hetero :joy:

1 polubienie

Ciężko się jest tu dogadać xd

Jest coś, co większość przegapiła. To nie była msza rzymskokatolicka, ale nabożeństwo Polskiego Kościoła Ekumenicznego. To są dwie różne sprawy,proszę państwa.

6 polubień

no wlasnie chcialam zauwazyc, ze z nawet fluorescencjami cos nie teges - jasli nie znaja sie na wlasnym rycie mszalnym??? bo owieczki to wiadomo - inaczej niz we wlasnym kosciele to juz herezja (a u siebie to i czesto im nie przeszkadza, ze kryptogej wikary czy proboszcz msze odprawia)
co do “mszy” - KLIK

2 polubienia

Katolikom spadł kamień z ich miłosiernych serduszek. :smiley:
Niestety muszę zasmucić, bo takie msze już były odprawiane dawno temu bo w 2013 roku przez kościół rzymsko-katolicki min. w Poznaniu.
:smiley:

1 polubienie

A niech sobie będzie ta msza. Przypomina mi się sytuacja sprzed paru miesięcy, jak to ksiądz poświęcił nowo otwieranego McDonalda. Bo i czemu nie? Poprosili go, to poświęcił; taka jego praca. Tak samo z mszą na paradzie.

1 polubienie