Tej nie kocham, tej nie lubię tej nie pocałuję...

Wstyd mi za Was. Dziwię się trochę, że cały lepszy sort z wąskiego grona fajnych i normalnych ludzi przeszło ze starego pytamy na to nowe założone przez jakiegoś debila z żoną. Ciekawe jak byście się poczuli, gdyby na szambonerii pojawiał się post, że jest nowe forum, ale gdyby ktoś z Was zapytał o adres, to usłyszałby, że adres jest dostępny tylko dla wybrańców?
Widzę, że założyło się prezydium partii na forum. Co ciekawsze, ci sami, który postępują jak wierchuszka PIS wydają się być największymi krytykami PIS. Czy w myśl zasady “łapaj złodzieja” ? Bo to, że są takie osoby w tej “wierchuszce” , które zawsze muszą kogoś szturchać, a jak się szturchana osoba odwinie, to “skrzywdzone” lecą do moderacji i admina domagając się usunięcia szturchanego użytkownika z forum, to chyba już każdy kto nie ma najwyższego IQ powinien zauważyć (tylko ci z najwyższym IQ nie widzą albo rżną głupa jak Sasin). Temu lepszemu sortowi proponuję zapoznanie się z “Google Groups”, tam zróbcie sobie prywatną grupę i nie zaśmiecajcie forum dla mniej inteligentnych.

Miałem napisać więcej, ale jakoś nie chce mi się gadać.

9 polubień

Jak się widzi co się chce widzieć i się czyta to co chce się przeczytać to fakt, jest się czego wstydzić.

2 polubienia

P.S. Szkoda że szanowny admin z takim zacięciem, nie broni codziennie obrazanych "emerytów ".
I zdecydowanie nie siebie mam tu na myśli pisząc o emerytach.

2 polubienia

Jak będzie forum potrzebna ochrona, to zgłosimy się do Twojej firmy.

2 polubienia

Nie wiem czy Was stać bo trochę drogo biorą. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Ja się nie obnoszę ze stanem konta, tak lak prezydium partii ze swoim “IQ”, nie Tobie oceniać co jest dla mnie drogie, co tanie.

1 polubienie

Tak to już jest, że łyżka dziegdziu całą beczkę miodu popsowa. Nie po to tu jestem, by dowiadywać się, żem stary dziad i jeszcze kogoś terroryzuję. A poza tym, zgadzam się z Tobą. Generalnie dobrze się tu czuję.

4 polubienia

O i sie qrwa narobilo.
Gesi wieprza zjadly.
Czy jest sens bic piane o jeden wpis?

A w ogóle nie rozumiem dlaczego tak się przejąłes. Przecież podobają Ci się prowokacje na forum. Przynajmniej coś się dzieje, nie? :slightly_smiling_face:
Czy tylko wybrani mogą prowokować bo reszta powoduje że adminowi wstyd? :slightly_smiling_face:

A widzisz gdzieś żebym oceniła?

Kupię Ci lustro.

1 polubienie

Dziękuję mam kilka. Jedno nawet powiększające:)

I starczy, bo zaraz mnie wyprowadzisz z równowagi jak innych i dostanę bana.

2 polubienia

Napisałam że nie wiem. Gdzie widzisz ocenę Twojego stanu majątkowego?
“Jak innych” :grin:
No normalnie aż mi was żal biedactwa z równowagi wyprowadzone …

Nie wiem czy byłaś w stanie zrozumieć co napisałem. (Jak widzisz, nie oceniam stanu umysłu, napisałem, że nie wiem)

1 polubienie

No i powinnam się teraz rzucać jak wsza na grzebieniu czy co? Mnie nie tak łatwo wyprowadzić z równowagi jak tych " innych" których wspomniałeś:)

W punkt.

1 polubienie

Ok, ja się chyba zaraz narażę wszystkim stronom, ale trudno. :sweat_smile: (edit: hehe, powodzenia z czytaniem tego wszystkiego)
To, w czym osoby, o których piszesz, mają rację-jest tu przynajmniej jedna osoba, która na zmianę z normalnymi wpisami celowo prowokuje i obraża. Dodatkowo, przeszłość ma, delikatnie mówiąc, nieciekawą, więc trudno się dziwić, że jakieś jego głupie zachowania wywołują silniejsze reakcje niż w przypadku kogoś z “czystą kartą”. I to nie powinno być tolerowane, a wspomniany osobnik mógłby zarobić przynajmniej jakiegoś widocznego bana. Zwłaszcza, że bany były już tu serwowane za mniejsze wykroczenia.
A z drugiej strony, ludzie, którzy na starym pytamy zachowywali się normalnie tutaj chyba czują się właśnie zbyt pewnie (?) i zachowują się głupio. To ogólnodostępne forum, a nie tylko dla wybitnie inteligentnych, od dawna znających się ludzi w wieku 30+. W ten sposób, do widzenia, nie dobiłam nawet 20 i do wybitnej inteligencji mi daleko. Nie orientuję się też we wszystkich wojenkach, które tu się poza forum odbywały i odbywają, więc na ten temat się nie wypowiadam.
Jak ktoś chce, żeby było inaczej, niż jest, tak, niech zakłada zamkniętą grupę na fb, po to one są.
To się zwyczajnie niesmacznie czyta, jak ktoś (btw, ogólnie postrzegany jako bardzo sympatyczny i zdystansowany) domaga się, żeby ktoś spadał, bo jest za mało inteligentny i za mało lubiany na publiczne forum. I że z tego powodu “elita” ucieka. Jak dla kogoś towarzystwo jest za mało elitarne, znowu-niech idzie w zamknięte miejsce, na fb czy coś.
Poza tym, bez cl nagle sporo ludzi zapomniało o złotej zasadzie pytamy-nie karmić trolla.
Zamiast zignorować tych, z którymi nie chcą dyskutować, wdają się w niepotrzebne goownoburze.
Bez tej cl proponuję albo udawać, że ona dalej jest, albo odpowiadać normalnie na pytania, a nie czepiać się zadającego pytanie/normalnie odpowiadającego, bo to też prowokacja. Ja tutaj odpowiadam ludziom, których na starym miałam na cl, jak zajnteresuje mnie pytanie. Jak któraś z tych osób nie napisze do mnie grzecznie, że sobie mnie u siebie nie życzy (wtedy przestanę się wypowiadać, jakby ktoś miał taki problem, zachęcam do kontaktu), domyślnie zakładam, że jej nie przeszkadzam. Ale odpowiadam na pytanie, a nie wygrzebuję brudy ze starego pytamy bez związku z tematem lub kogoś bez powodu zaczepiam, co robią pojedynczy użytkownicy z obu stron konfliktu (?).

9 polubień

Bravo @vera223 Jako,chyba’‘najmlodsza na forum,wez pasa i zrob porzadek.
Masz ,przyzwolemne’'dziadka Leosia)))

4 polubienia

Młoda , a jaka dojrzała i taktowna.

2 polubienia