Ten człowiek nie przestaje mnie zadziwiać

Co on jeszcze wymyśli? On tak sam z siebie jest taki głupi czy ktoś mu te głupoty podpowiada?

Wydaje mi się to mało prawdopodobne ale kto wie…
Teraz nastał czas na pseudofachowców i dziennikarzy,omawiających i przewidujących tą sytuację jaką mamy.Tyle że oni wiedzą to co my,tylko ładnie ubierają to w słowa i jadą na emocjach.
Jeżeli putin do końca oszaleje to prawdopodobnie zaatakuje niewielkim ładunkiem wschodnią Ukrainę albo zrobi niespodziankę i uczyni to Niemcom lub Hiszpanom <-to takie moje pseudofachowe przewidywania.

3 polubienia

Jedna fotka z Putinem w roli głównej zmusiła mnie do zastanowienia się. On na niej szedł/maszerował solo, jakoś tak bardzo dziwnie i minę miał taką, jakby nie wiedział, gdzie jest, co robi i co się dzieje. Dziwne wrażenie. Brrrr…

2 polubienia

Nie sądzę, by taki scenariusz został zrealizowany, choć wykluczyć tego nie można. Desperacja czyni szaleństwa i na odwrót.

Broń jądrowa, to broń obosieczna. A Zachód też ma głowice, nieco ich mniej posiada, ale za to bardziej precyzyjne i o większym zasięgu oraz celności.
Po uderzeniu atomowym, żadna mobilizacja już nie wchodzi w rachubę, bo nie miała by sensu. Zresztą i ta dzisiejsza w Rosji, jest taka, jakby tam piorun w rabarbar trafił, jeden wielki chaos i ze względów logistycznych, i czysto ludzkich. Okazuje się, że Rosjanie nie bardzo chcą walczyć na froncie.

3 polubienia

Tak.Dziwny gościu.Lecz durnie tak wyglądają…! :rofl:

1 polubienie

On Ukraińców wyślke. Tych z terenów pseudoreferendalnych. I zostawi sobie ich żony i dzieci, żeby tych pseudożołnierzy szantażować tym, że w razie dezercji… Wiadomo.

2 polubienia

Ale wcześniej wyglądał tak jakoś bardziej normalnie. Teraz wygląda tak, że ciary po plecach biegają.

1 polubienie

:sunglasses::+1:
To ja idę najnowsze zdjęcia z nim poszukać…

1 polubienie

To pewne, o czym piszesz, tak zrobi Putin, ale musi się mocno spieszyć, bo ma czasu mało, a opór przeciw mobilizacji tężeje. Do tego kilka jego azjatyckich republik zaczyna się ostro buntować. Scenariuszy na niedaleką przyszłość zrobiło się wiele, ale, tak naprawdę, nie wiemy, co będzie i lepiej nie sugerować się idiotyzmem mediów.

Wiaczesław Żarutskij, to rozsądny gość, jest Rosjaninem, ale wrogiem Putina i z innego kraju robi świetną robotę w internecie przeciw imperializmowi Rosji.

2 polubienia

Tamto dziwne była z wczoraj na Interii.

Ale życia ludziom, których teraz wyśle już nikt nie przywróci :thinking:

2 polubienia

Wcześniej na YT.

Niestety, nie przywróci, bo wojna, to jedno ogromne nieszczęście.

2 polubienia

Że też go nie dopadnie jakiś piorun kolisty albo głodny niedźwiedź :thinking:

Jest w moim wieku i różnie może być. Jak mówiłem, scenariuszy i opcji jest multum. I, jak się okazuje, nawet wybitni wróżbici nie mają nic do powiedzenia, na temat tego, co może się stać. Jak zwykle, zresztą.
Ale Rosja w Ukrainie przegrywa. Przegrywa z Ukraińcami oraz ze sobą. Dla Putina, tok, jak kiedyś dla Stalina czy Hitlera życie ludzkie nie ma wartości, jest statystyką. A przegrywający Putin brzytwy będzie się chwytał, z tym, że jego otoczenie też będzie chciało przeżyć i w przyszłości niekoniecznie za Putina chcieć się utopić.
Nie wiem, co będzie…

2 polubienia

Nikt nie wie. A pomysłów wariata nawer psychiatra czasem nie jest w stanie przewidzieć.

2 polubienia

Otóż to. Należało by tylko zadać sobie pytanie, czy ci wokół niego też są wariatami, czy udają takich, bo wiele od tego zależy. Lepsza byłaby ta druga opcja…
Wschodnia mentalność, to całkowite poddaństwo wobec tego, co wyżej, jak wskazuje historia, ale ta sama historia mówi, że czasem rosyjscy poddani podrzynali gardła swoim władcom.

2 polubienia

Sam wiesz czym grozi w tamtym systemie najmniejszy nawet przejaw sprzeciwu. Odebraniem majątku i wytępieniem całej rodziny (oficjalnym lub skrytym).
Tu albo skuteczny zamach albo kary niewspółmierne do win i rodzinna odpowiedzialność zbiorowa.

1 polubienie

Jestem przekonany, że już są tam tacy, którzy czyhają na okazję.

1 polubienie

Próbowali w sposób cywilizowany (w sensie, że utrata zaufania czy coś tam) i jak to się skończyło? Sam wiesz.
Tutaj w grę wchodzi tylko chamski zamach połączony z pozbawieniem życia.
Po ludzku się nie da.

1 polubienie

Sformułowanie, po ludzku, wobec takich, jak Putin jest całkowicie bezsensowne i bezzasadne. Nie ma żadnego znaczenia, jest pustym dźwiękiem.

2 polubienia