Teorie spiskowe

Czy czytając wiadomości o tym, jak w ostatnich dwóch miesiącach amerykańscy miliarderzy powiększyli swój stan majątkowy o następne 434 miliardy (z czego najwięcej uzyskał Bezos od Amazonu - 34.6 miliarda, czyli pół miliarda dziennie; i Zuckerberg od FB - 25 miliardów) nie nachodzi Was czasem natrętna myśl, że miłośnicy teorii spiskowych o wyprodukowaniu wirusa celowo w laboratorium moją jednak rację? :wink:

1 polubienie

Akurat skok Amazona był do przewidzenia. Ludzie przeszli na usługi online i kurierów.

1 polubienie

A Elon Musk? Wartość wzrosła o prawie 50%, nie wiem czy tylko przez PayPal, czy z innych powodów. A Warren Buffett?

Pieniądz nie śpi mój drogi. Mówisz o ludziach uwielbiających technologie.

1 polubienie

Buffett zaczął karierę od kupna zgrzewki 6 puszek coca-coli i sprzedaniu ich pojedynczo. Jaka tam technologia :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Bill Gates zaczynał w garażu. Szacun dla takich ludzi. Szczególnie kiedy pomagają innym.

1 polubienie

Chyba myślisz o Stevenie Jobsie :wink: Pierwszy Apple powstał w garażu, jak legenda głosi :wink:

1 polubienie

Bill tez przecież nie zaczynał w szklanym wieżowcu :wink:

1 polubienie

@Devil FB też: życie społeczne przeniosło się do sieci. Ludzie przerzucili się na fejsbukowe komunikatory i inne takie…

1 polubienie

No to też Mark, Google i Amazon zarobią miliardy zielonych.

2 polubienia

He, he, he (jak wiesz…)

1 polubienie