Teraz sie posypie...

5 polubień

No właśnie! Marsz na wybory

4 polubienia

k URNA!!!

2 polubienia

Urna twoja Mać!

3 polubienia

Najgorsze jest to traktowanie wyborców pisu jak jakieś zło… Ich jest 6 mln, nas wszystkich nie ważne na kogo zagłosujesz może być 20 mln… Masakra… Wojna Polsko polska. Jesteście normalni?

4 polubienia

Dla równowagi proszę, sprawdź jeszcze dane, ile osób nie głosowało na ugrupowania, które nie znalazły się na wklejonym wyliczeniu. Powinno to dać Ci do myślenia.
Gumowy, pierwszy raz masz ode mnie plusa za wartościową wypowiedź.

3 polubienia

Ale mi sie wydaje(moge sie mylic),ze na PO glosowalo mniej.
Myslisz,ze to sie zmieni?
Bo ja nie sadze.

Wypier*ć do urn bo traficie do mego ciemnego królestwa.

Kto próbuje ten może przegrać. Kto nie próbuje tej już przegrał.

3 polubienia

Jakie ono ciemne,gfy ogien sie pali)))

Ciemność potęguje strach grzeszników.

1 polubienie

Oczywiscie!!! :sweat_smile:

W dowcipie nic nie ma na temach innych ugrupowan. Chodzi o frekwencje, chyba to nie jest trudne do zrozumienia?

Ja tam na ochotnika ide.
Cieplo,mozna cos wypic,dianlice pod reka,czegoz wiecej wymagac))

Wręcz przeciwnie. Jest to bardzo proste do zrozumienia. Polacy nie chodzący na wybory zwyczajnie nie identyfikują się z żadnym ugrupowaniem politycznym, lub nie ufają politykom (skądinąd słusznie). Powody tego są różnorakie, że nie chce mi się na ten temat rozpisywać. Tylko nie rozumiem takiego toku rozumowania, że większa frekwencja wyborcza nagle miałaby wywrócić wyniki do góry nogami. Równie prawdopodobnym jest, że głosy niezdecydowanych mogą rozłożyć się proporcjonalnie.
Poza tym takie nawoływanie w stylu ”idź na wybory, ale masz głosować tak a nie inaczej” może tylko zrazić a nie zachęcić, lub przynieść odwrotny skutek do oczekiwanego.

6 polubień

PS. Poza tym to nie jest żaden dowcip.

2 polubienia

Jeden człowiek wymyśla, 230 to zatwierdza, oni reprezentują 6 mln Polaków i ci wszyscy rządzą pozostałymi 23 mln społeczeństwa polskiego a właściwie 30 mln…
1
230
6 000 000
23 000 000
30 000 000 - ładna piramidka.
Ten 1, tych 230 mówi: mamy prawo bo wybrał nas naród.
Naród w ilości 21% społeczeństwa.
Tylko co piąty ich wybrał.

3 polubienia

Jakby to PO miało większość aktualnie to też byś tak pisał tak?

NAwet nie 21 a 19%!

2 polubienia

Laaaata temu było takie hasło: “Tylko durny idzie do urny”. Nawet taką ulotkę kiedyś z drzwi wyjęłam.
Nic bardziej błędnego !
No i nie świruj… :stuck_out_tongue:

2 polubienia

W normalnym kraju jeśli w Ministerstwie Sprawiedliwości działałaby zorganizowana grupa przestępcza, wykorzystująca służbowe materiały do kompromitowania niewygodnych osób, to cały, powtarzam - CAŁY rząd podałby sie do dymisji.
W normalnym kraju…

3 polubienia