Tęsknisz?Za kim?Za czym?

Tematy, na których się nie znasz zostaw bardziej kumatym od siebie, ofiaro propagandy

To było do tego czerwonego pajaca

Raczej kolejny raz robimy za głównych frajerów. W odwrotną stronę, by to nie zadziałało. Z czegóż tu być dumnym? Gdybyśmy byli mądrym społeczeństwem zajęlibyśmy takie stanowisko, jak Francja. Ale my się nie nauczymy nigdy, Wiecznie tylko tyła nadstawiamy tyłek do … by po wszystkim jeszcze dostac w niego kopa i sprawcy za usługę zapłacić…

Francja ma inne podejście. Nie jest to kraj frontowy. Po 1945 roku nie tkwili pod ruskim buciorem jak my. Mogli się rozwijać i cieszyć wolnością. Inaczej postrzegają ten konflikt. Są daleko od Rosji.

4 polubienia

My też nie jesteśmy krajem frontowym! Nas ta wojna nijak nie dotyczy, chociaż pis nas usiłuje w nią wepchnąć

Najpierw sie zastanów,kto te wojne wywołał,kto czyj kraj niszczy a potem moze starczy Ci odwagi by sie podpisać.
Do tego czasu,bez odbioru.

3 polubienia

Nie dotyczy bo ruscy utknęli na Ukrainie. Ratuje nas też członkostwo w NATO choć ja mam w tym temacie ograniczone zaufanie. Sojusze w obliczu atomowego mocarstwa mogą… zawieść.

2 polubienia

Raczej mamy to szczęście, że ktoś *Ukraińcy) i za nas krew przelewa i nie gwałcą nas raszysty ruskie kradnąc sedesy, komputery, lodówki i pralki. A ty gadasz jak rusnia, która chce skłócić nas i Ukraińców.
Masz tu, czemu to nie jest obojętne. Bo takie potwory powinny nie istnieć na tym świecie, bo zabijają ludzi, którzy nawet nie mogli się bronić.

4 polubienia

Ruski troll i prowokator. Olewać niebiesko żółtym moczem

4 polubienia

Za czasem, gdy nie było wojny w sąsiednim kraju.

2 polubienia

Za młodością i związaną z nią swą głupotą.Teraz ostała mi się ino głupota.Cóż,trzeba przywyknąć :wink:

4 polubienia

A dlaczego my ponosimy konsekwencje błędów poprzednich pokoleń? Może trzeba było nie oddawać broni, tylko do końca walczyć z ruskami? Czy PRL to była moja wina? Może żylibyśmy w dobrobycie? Może nie jeździlibyśmy na zakupy do NRD-ówka, które wojnę rozpętało i przegrało? Może nie jeździlibyśmy na saksy, tylko na Teneryfę?

1 polubienie

Sami byśmy nie dali rady.Zachodni alianci brali pod uwagę "dokończenie wojny"gdy się kapneli,że wujek stalin to łajza.Niestety za dużo ofiar by to pochłonęło i być może nie starczyłoby już siły…

2 polubienia

Chyba żartujesz. Francja od dawna jest znana z kolaboranctwa, chcesz ją naśladować? Jak już pisałam, byliśmy za spolegliwi w 1945 r. Co nam to przyniosło?

2 polubienia

Żartowniś z Ciebie.Nie znałem kolegi od tej strony… :innocent:
Ale fakt!
Narobić gnoju a potem unikać odpowiedzialności :innocent:Pociągające! :joy:
Takie numery to wlasnie za młodu.

2 polubienia

Ja o tym wiem, ale nie znoszę usprawiedliwiania Niemiec, czy rusków. Zachód nas sprzedał - tak to odbieram.

2 polubienia

Ufff…Powialo szczerością :wink:
Dlatego że nie mamy na to wpływu.
A z tym nieoddawaniem broni to uważaj.To lewackie forum i wyklęci nie są tu mile widziani…

1 polubienie

Cóż, napisałam to, co myślę. Skoro jest wina, to do rozgrzeszenia powinna być nie tylko skrucha, ale i pokuta.
A wracając do tematu, to tęsknię za czasami, gdy mogłam robić tak dużo rzeczy, których teraz mi nie wolno.

1 polubienie

Zawracasz głowę niepotrzebnie
Wykleci czyli kto?
Niepokorni? User @ronnja zostal zawieszony w ramach czlonkostwa do wyjaśnienia jego statusu w systemie.

3 polubienia

Bój się Boga. Ruskie służby już do ciebie jadą

2 polubienia