Też macie takie akcje?

Od wczoraj dość mocno bolą mnie plecy ale tylko przed pracą i po… Pewnie od pracy :rofl: ale akurat przed chwilą wpadłem na to że co jeżeli to nie przez prace a mam pierwsze poważne objawy rozwijającego się od kilku lat raka? U mnie w domu tata zawsze olewa takie rzeczy(mówię o głupotach) że gdy coś samo zaczęło boleć to samo przejdzie a mi takie coś nie daje spokoju… Nie wiem czy nie wziąć jakiegoś urlopu :rofl:

rak w pierwszych stadiach nie boli.
przepracowales sie pewnie.

1 polubienie

A w trakcie pracy bola???

1 polubienie

Rak pleców?
W którym miejscu cię boli? Może to nerki?

Jak nie nerki to przeciążenie albo nadmiar kompa.

1 polubienie

Raka to Ty nie masz, ale podejrzewam, że słabiutkie mięśnie pleców. Tak sądzę. po objawie, który podałeś.

3 polubienia

A idz, teraz jak cos boli to od razu rak.
Weź urlopik, na pewno przejdzie. A tak na marginesie, żadnych objawów nie należy lekcewazyc.Matkę jej kolezanki bolało pod łopatką. Lekarz dawał maści, jakies leki . Lekarz sie zmienił i zrobił kobiece szczegółowe badania.
Wyszło, ze rak trzustki.
Żyła jeszcze 3 mce.
No to Cię pocieszyłam … co ?:confused:

1 polubienie

Nie bolą ale przed pracą biorę leki przeciw bólowe i nie wiem czy to leki działają czy jak się ruszam to jakoś przechodzi

Osoba z mojej rodziny miała przez kilka dni mocny ból pleców, myślała że to te… Korzonki… Poszła na badania i okazało się że to rąk wątroby… PO tygodniu od zdiagnozowania umarła…

O raku nie myśl. Musisz wzmocnić plecy.

1 polubienie

To taka tylko chwilowa wakacyjna praca. Myślę że sama wzmocni mi plecy :rofl: jeżeli bolą to znaczy że się wzmacniają ale chyba za szybko :rofl:

Może cię przewiało zwyczajnie lub też faktycznie się trochę przepracowałeś. Jeśli regularnie nie robisz jakichś ćwiczeń wzmacniających plecy, to może się to przydażyć, że po pewnym ciągłym wysiłku będziesz trochę cierpiał.

1 polubienie

Być może? Zobaczymy, co dalej. Gdy przejdzie ból, to znaczy, że masz rację, gdy nie przejdzie, najlepiej lekarz. Jakby co, to wiem, jak najlepiej te plecy wzmocnić.

1 polubienie

Aha a boli mnie tylko przy ruszaniu się jakieś mięśnie(mam nadzieję) na wysokości prawej łopatki… W sumie to mogą być płuca no nie? Xd

1 polubienie

Co to za praca ?

Fizyczna praca w magazynie, trochę trzeba dźwigać.

Ból pod łopatką, to mogą być płuca albo opłucna. To już tylko lekarz.

1 polubienie

A więc jednak… xd to już po mnie

Ale w sumie… Zobaczę przez weekend czy przejdzie…

To moga dzialac leki. Idz Ty do lekarza…

Masakra. Przez weekend nic mnie nie bolało a tu znowu za chwilę praca i czuję bul… Może to jakieś znaki :rofl: