Też uważacie jak ja, że ten cały Covid-19 to bezczelne, zbrodnicze,

wiadomonacyjne oszustwo?

  • Nie
  • Tak
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

Wiadomo, że to moje sensowne pytanie sondażowe zaraz stąd usuną, choć w przyszłości historia odpowiednio oceni postawę Wojska Polskiego i Policji.

Owoce sie skonczyly?

2 polubienia

Owoce są harmonijne…

2 polubienia

Nie jest dobrym drzewem to, które wydaje zły owoc, ani złym drzewem to, które wydaje dobry owoc. Po owocu bowiem poznaje się każde drzewo; nie zrywa się fig z ciernia ani z krzaka jeżyny nie zbiera się winogron. Dobry człowiek z dobrego skarbca swego serca wydobywa dobro, a zły człowiek ze złego skarbca wydobywa zło. Bo z obfitości serca mówią jego usta. Czemu to wzywacie Mnie: „Panie, Panie!”, a nie czynicie tego, co mówię? (Łk 6,43-46).

Podobnie do mnie uważają wielkie miliony osób, nie tylko w Polsce.

Miliony? Ledwo z letargu wyszedles,

I skończyło się rumakowanie…

1 polubienie

No w koncu harmonik wrocil… juz myslalem ze te wiadomonacyjne szuje zrobily ci jakies stałe “samobojstwo” na serwisie xd

3 polubienia

Niee. Kolega poszedł na działkę, latał cały dzień na golasa a później półtorej miesiąca gaci szukał a bez nie mógł.

3 polubienia

Tu jest wolne forum :snowman_with_snow:

1 polubienie

Według teorii spiskowej:
Aby coś zmienić na Ziemi i w myśleniu ludzi trzeba było sprowadzić jakieś ogólnoświatowe zagrożenie i poczekać na efekty.
Przynajmniej naukowcy mają teraz mnóstwo roboty…

3 polubienia

Mądrzej mówić do rozumu ludzi, niż ich bezczelnie oszukiwać, bo za to kary będą…

Chorowałam. Delikatne skutki odczuwam aż do dzisiaj (mam nadzieję, że miną).
Nie polecam :thinking:

3 polubienia

Przybliż nam, jak ona przebiegała u Ciebie…

2 polubienia

Plaskoziemcy kolezanko
:innocent::innocent::innocent:

Nie ma takiej grupy “płaskoziemcy”= moim zdaniem to kolejna teoria spiskowa…
Ale wpiszę w wyszukiwarkę na fejsie…
Wpisałam=jednak są…typu :ORGANIZACJA :sunglasses:

2 polubienia

Harmonik - nie opiszę. Mam traumę po tej chorobie. Dusiłeś się kiedykolwiek? wypadło Ci pół włosów? Musiałeś sobie przypominać jak się nazywasz, bo Cię dopadła mgła covidowa?
Nie chcę sobie tego wszystkiego przypominać. Owszem te objawy ustępują - jedne wcześniej, inne ciągną się miesiącami (mam nadzieję, że też ustąpią do końca). Każdy ma je inne. Podobne ale inne.

5 polubień

Obsesja prowadzi do absurdu.

1 polubienie

Jak myślisz, zrozumiał chociaż o czym napisałaś czy szuka w słownikach znaczenia wyrazów?

2 polubienia