Też uważacie, że to kompletny *ebil i kanalia, bo przecież od milionów lat

żyły, istniały miliony gatunków mikroorganizmów, otaczających miliony gatunków stworzeń, które nie potrzebowały żadnych kretyńskich maseczek, żadnych szczepionek, respiratorów, dezynfekcji, dystansów społecznych, kwarantann, łóżek covidowych, szpitali jednoimiennych?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt. temat

0 głosujących

I dobrze.
Tylko czemu dopiero rok po wybuchu pandemii?

Dotychczas ustępowałem tym pisowskim kretynom i kanaliom, i nosiłem przyłbicę, ale żaden pisowski idiota mnie nie zmusi, abym nosił kretyńskie maseczki, utrudniające mi podstawowe dla zdrowego życia oddychanie.

A może tak nie ustępować im, a obalić ten złożony z szui, cretynów i kanalii rząd :thinking:

.z Twoim doświadczeniem w tej materii stałbyś się co najmniej bohaterem narodowym i na ręcach by Cię noszono.

image

2 polubienia

Uwierzyłbyś, że w moje urodziny ubyło pod Smoleńskiem jednego Kaczyńskiego, bo dwóch to już by Polska dłużej nie zniosła?

Wiesz, @ZiraaeL obecna polska opozycja nie reprezentuje tak znacząco wyższej jakości, aby za powierzenie jej rządzenia, polskie społeczeństwo nosiło inicjatora na rękach. Ona też wierzy w bezmyślny kapitalizm, w istnienie zysku w ekonomii, a odnoście zmyślonej pandemii COVID-19, to jest jeszcze bardziej restrykcyjna, ogłupiająca, oszukująca, niż to bezmyślne PiS.

Smoleńsk, urodziny, opozycja. Nie kręć i nie ociągaj się. Działaj.

.obalaj, wstecz nie patrząc. :v:

1 polubienie