Też uważacie że w następnych wyborach będziemy mieli równowagę polityczną?

Pod warunkiem że PiS nie będzie niczego kombinował przy wyborach

3 polubienia

Nawet gdyby coś kombinował to i tak osłabnie do stanu równowagi politycznej. Dzięki bohaterskiej postawie Ukrainców zostały utrzymane wpływy Zachodu na Polskę a Rosja jest słaba jak nigdy w XXI wieku

Nadchodzą pozytywne zmiany…

Do tego większość Polaków jest proeuropejska

Już po pierwszej kadencji od 2015 roku osłabli to i teraz osłabną do około 30% głosów

Słyszałem że popiera ich teraz 26%

1 polubienie

Możliwe. Ja słyszałem z miesiąc lub dwa temu że 29% ale nie wykluczone że im wzrośnie. Chyba że ludzie będą zamarzać zimą to kto wie

A to sprawia że żadnych fałszerstw być nie powinno. A na pewno nie jakichś większych

Nie sądzę.
Co prawda PiS dysponuje tzw. zelaznym elektoratem, a obecnosc Tuska wiecej szkody niz pozytku przynosi to jest nadzieja, ze jak ludzie płótno w kieszeni namacają to moze cos do nich trafi?
Niestety zadna ze stron nie na charyzmatycznego lidera, a jak dla mnie bardzo niepokojacym zjawiskiem jest udzial Morawieckiego - jako jakby nie patrzec premiera wszystkich Polaków w imprezach organizowanych przez partie będące skrajna populistyczną prawica o powiazaniach faszystowskich.
Jak chocby w ten weekend w organizowanym przez VOX ewencie zaklamywania historii (co jest zreszta dla tego typu partii normą), w zacnym towarzystwie gosci - Trump, Le Pen, Meloni, Orban…

2 polubienia

Inne wartości i priorytety.
Nie sądzę. W Polsce przeważają seniorzy

2 polubienia

A juz sie opcja rzadzaca postara, zeby maksymalnie utrudnic glosowanie emigrantom i osobom przebywajacym czasowo za granicą.
Nie mowiac o tym jak jeszcze będą usilowac majsterkowac przy ordynacji i granicach okregow wyborczych

2 polubienia

Mniejsza część seniorów też jest anty pisowska i antyklerykalna. Podejrzewam że to mimo wszystko coraz liczniejsze grono

Tusk już mówi o konieczności powrotu do kompromisu aborcyjnego także o żeński elektorat zabiega

Zalezy co rozumiesz przez slowo senior?
Bo mozna się urodzic “mlodym staruszkiem” ze schizą toruńską. Mało takich?

1 polubienie

polecam tę stronkę:

wyciągają średnią z wielu sondaży naraz i przeliczają na głosy.

Na ten moment Polską rządziłoby PO z PSL + kilku z SLD.

Polacy mają bardzo krótką pamięć i tak będą skakać: raz PO, raz PIS i narzekać po wsze czasy.

2 polubienia

I nie daj Boże Konfederacji. Dość już pisowskich jełopów, następnych nie trzeba.

3 polubienia

I żeby nas te wybory z równowagi psychicznej niepolitycznie nie wyprowadziły… :joy:

3 polubienia

Żeby przede wszystkim pisiorów nie wyprowadziły z równowagi bo ryzyko wojny domowej jakieś zawsze istnieje

1 polubienie

PiS to koniecznie z rządu należy wyprowadzić.

2 polubienia

Ja tam nie wiem czy tak totalnie i od razu bo by się niezły burdel w społeczeństwie zrobił gdyby całkowicie PiS zniknął

Ale im to nie grozi…