Też uważacie że w następnych wyborach będziemy mieli równowagę polityczną?

Faktycznie, pomyłka moja. Jak zwał, tak zwał, wiadomo o co chodzi… :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Amerykanie przenoszą jakieś dowództwo NATO do Poznania więc już wiadomo że raczej oni by nami zarządzali w czasie wojny bo i doświadczenia mają zdecydowanie najwięcej także nie mamy się już o co w tej kwestii martwić

Podejrzewam że Amerykanie naciskają żebyśmy od Korei Południowej kupywali a i tak jesteśmy protektoratem USA to za wiele do gadania nie mamy

Tym bardziej że Stany Zjednoczone już bezdyskusyjnie umacniają się w Europie a więc nie mamy się zbytnio o co martwić w tym sensie że będzie dobrze

Baltic Pipe też okazał się projektem narzuconym nam przez USA bo w dzień otwarcia Rosjanie wysadzili 3 z 4 nitek Nord Stream II

Także żaden rosyjski gaz z tego nie popłynie zapewne

Wbrew temu co mi się wydawało. Ostatecznie rzeczywistość to zweryfikowała

Wiecie może czy Szwecja i Finlandia weszły już ostatecznie do NATO?

No i Amerykanie przekażą nam darmowy sprzęt wojskowy o jakiejś tam wartości w zamian za przekazanie co najmniej 200 czołgów postkomunistycznych Ukrainie

Polska przekazała Ukrainie plus minus 1/3 sprzętu jaki otrzymała od NATO bo mało który kraj miał tyle postkomunistycznej broni

Okazuje się że Amerykanie utrzymywali świat tak jak przewidywałem w strachu przed tzw drugą armią świata aby ostatecznie rozegrać cały świat

Kolego nie podniecaj sie bez sensu
USA to Pacyfik

Dowiedz się, co oznacza słowo; protektorat. I jak już będziesz znał jego znaczenia, można zacząć dyskusję.

Prorok jesteś, czy co…? :shushing_face:

Powinieneś zostać prezydentem USA z takimi przewidywaniami. :joy:

3 polubienia

Oj kolega za duzo rapu się nasłuchał

2 polubienia

Wiadomo że Pacyfik to najcięższy orzech do zgryzienia ale nie powiedziałbym że “podniecam się bez sensu”

Wiem że nie dosłownym protektoratem a bardziej wolnym krajem z dużymi wpływami amerykańskimi :wink:

Jakiego znowu rapu XD

Pacyfik to byl trudny w czasach Magellana
A ten Twoj Porta to zaliczany do raperow jest :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Nie ma dziś niezależnego kraju gospodarczo. Nawet USA od kogoś zależy.

2 polubienia

Gwoździ w USA nie produkuja od lat 70
A są? Globalizacja.
Chinczycy kojarzeni z tandetą? A wykarm i kontroluj miliard ludzi?

1 polubienie

W Chinach najada się ok 300 - 400 mln. Reszta, żyje, jak za Mao.

1 polubienie

Ja poznalam chyba tych lepsieszych na emigracjj w Europie
Jak masz na wejsciu nauczyc się 50 znaków zapisu i zyc bez prawa patentowego, bo nasladowanie dobrego grzechem nie jest?

Poza Chinami, Chińczycy wszędzie świetnie sobie radę dają.

1 polubienie

I tu wchodzi w gre ich system myslenia typu wielki marsz
Zakazujacy indywidualnosci

Ogladales ten spęd komunistow?
Zadepczą masą

1 polubienie

Większość Chińczyków tych z prowincji, zwłaszcza ma jeszcze feudalną mentalność.
Ale są bardzo zdolni. Kiedy się wyrwą w świat, bardzo operatywnie się zmieniają. Uczą się szybko.

1 polubienie