Też wspierasz Łukaszenkę i Putina, aby nie dali się polskiej,

NATO-wskiej i wiadomonacyjnej hołocie?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie nt.temat

0 głosujących

Łączę się w bulu i nadzieji.

4 polubienia

W buló miało być… :shushing_face: :stuck_out_tongue:

4 polubienia

No nie. Tak bardzo mnie nie boli.

2 polubienia

Przedawkowałeś coś, @harmonik ??

5 polubień

A covid im na droge…

Tęsknota za bolszewizmem.

4 polubienia

A oczy twarzy nieskalanej intelektem wyglądają jakby gdzieś w dal wpatrzone, szukają mózgu …

4 polubienia

Jak dla mnie to Łukaszenka odgrywa teatrzyk wierności przed Putinem, żeby ratować dupę … Ponoć (ale nie wiem ile w tym prawdy) Chiny stwierdziły, że nie będą już dalej wspierać Łukaszenki …

Wątpię, żeby ktokolwiek się na Zachodzie interesował, aż tak losem Białorusi … W sensie Zachód zapewne wspiera samodzielność Łukaszenki, ale bardzo “leniwie” …

1 polubienie

Związek Białorusi z Rosją jest obustronnie korzystny i pożądany, a 90 % polskich i 99 % wiadomonacyjnych polityków, to szuje i przygłupy.

1 polubienie

Z jednej strony pożądany, ale z drugiej strony nie jest powiedziane, że w 100% … Może np w 70% albo jakoś tak :confused:

Niech będzie w 99,99 %…

Aż tyle to chyba nie :confused:

A lepiej jest, gdy Polska składa się z 16 województw, czy lepiej, jak by się składała z 15, a to jedno, 16-te, byłoby odrębnym państwem, bo tak pasowałoby antypolskim szujom?

1 polubienie

Lukaszenka ma bardzo pelna miske i zlote zycie w zamian za pilnowanie Bialorusi jako nieskomplikowanej drogi przerzutowej do Okregu Kaliningradzkiego i zrobienie z panstwa strefy buforowej.
podobnie mialo byc z Ukraina, ale nie wypalilo i zaplacila za to utrata Krymu (dostep do Morza Czarnego)

1 polubienie

Ukraińcy mają jeszcze Odessę :wink:

Pytanie - rzeka

Ale cala baza okretow lacznie z podwodnymi byla i jest na Krymie.
Dluzszy czas opuszczona, wyszabrowana ale infrastruktura jest.
Rosja ma problem z portami - poza Krolewcem baltyckie zamarzaja, Morze Czarne odciete Bosforem, Srodziemne tez wieksza kaluza z Gibraltarem, Ocean Arktyczny zamarza a na Dalekim Wschodzie jak nie Japonia to Chiny czuwaja… Zamiast wysluchiwac tego swojego Jacka popatrz na mape i wyciagnij wnioski.

1 polubienie

Wiem - to wiem od samego Jacka :wink:

Bądźmy szczerzy … Po co Ukrainie marynarka wojenna … :confused: Oni to i tak mają problemów sporo … Nawet na armię lądową nie wystarczy :confused:

Poza tym co by nie mówić na Ukrainę wpływa jako tako także Turcja

W ogóle nie wiadomo co dalej z wschodnią częścią Ukrainy … Może Putin czeka, aż będzie miała dość Kijowa ?

Wiadomo - sprawa przycichła jeśli chodzi o wojnę… Teraz liczą się problemy społeczno-ekonomiczne … Może będą Rosjan witać jak wyzwolicieli podobnie jak w czasie II W. Ś. witali Wermacht ?

Co ma Turcja do Ukrainy?
Zaszlosci z XIX wieku, kiedy Ukrainy jako panstwa praktycznie nie bylo?
Jak pisal swego czasu bardzo madry czlowiek - raczej go nie skojarzysz jako, ze zmarl w 1991 - Stefan Kisielewski, Rosja to taki kleszcz - geba trzyma sie Europy, ale reszta to azjatycka.
W tym nie najlepszym slowa tego znaczeniu.

2 polubienia