To będzie tak

Niby chca szczepic wszystkich? A ciekawe co zrobia z np. Ukraincami pracujacymi na czarno?
Czy ludzmi, ktorzy co prawda nie pracuja, ale maja inne ubezpieczenie - prywatne polskie
lub zagraniczne?

2 polubienia

A bezdomni których przybywa ?

1 polubienie

Tyle że 2 ostatnie będą odpłatne, jest cennik i koszt x2

To co obecnie.
Czyli nic.
A bedzie jeszcze gorzej, bo ludzie sie ich beda jeszcze bardziej bac jako potencjalnego zrodla covida (teraz to HIV I zoltaczki, nie liczac pchel i wszy)

1 polubienie

2 polubienia

Wszystkich nie trzeba, wystarczy 80% i po wirusie :wink:

3 polubienia

Pozyjemy, zobaczymy.
Na razie temat szczepionki zastapil gadanie o wirusie jako takim. A jak to mawiaja z duzej chmury bywa maly deszcz

3 polubienia

Nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się, że nawet Rumunia ma sytuację bardziej pod kontrolą niż Polska …

Chociaż z drugiej strony my jesteśmy bliżej Niemiec … A Rumunia jest pośrodku niczego … Początkowo było u nich gorzej, ale teraz jakby lepiej o połowę w statystykach …

Tu nikt niczego nie ma pod kontrola.

2 polubienia

Ale napisałem “bardziej pod kontrolą” w sensie, że bardziej ogarniają … Choć nie wiem czy to prawda bo wiele czynników na to wpływa

Między innymi patrioci z marszu niepodległości …

I my z tego wyjdziemy …

PS. Właśnie … Niby 80% zaszczepionych ma nic nie dać, a ponoć rzadko się zdarza, że ktoś choruje na COVID-19 drugi raz …

Rumuni przez ostatnie 15 lat tak poszli do przodu jak Polska sie cofnela. Ale wszedzie ten sam problem - niwiedza i dzialanie po omacku

2 polubienia

Polecam wszystkim antyszczepiąkowcom XD

Oczywiście rozumiem obawy przed krótkotestowaną szczepionką …

Gdy widzę i słucham o tym ,to myślę:
za dziesięć lat ,a może wcześniej ogłupiałe społeczeństwo uwierzy we wszystko,
co im się wciśnie …

1 polubienie