To co sie da - podziel na dwa? (TVP)

Kontrowersyjny pomysł Jacka Żakowskiego aby nowa władza nie odbijała mediów publicznych, lecz oddała ich część PiSowi. Co trzeba miećwe łbie, by coś takiego wymyślić?
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,30469553,zakowski-chce-sie-dzielic-mediami-publicznymi-z-pis-prokurature.html#s=BoxOpMT

1 polubienie

we łbie to nie wiem, ale w głowie to zgnile siano…

Z TVP będzie problem.Aby ponownie ludzie się do niej przekonali,trzeba będzie dokonać nie lada czynów - lecz czy komuś to się uda??
Sama nazwa powinna być zmieniona a siejący propagandę ukarani…a więcej to nie wiem.Niech się inni martwią.O durniejszym pomyśle czyli dzieleniu to fizjologom się nie śniło :wink:

3 polubienia

Nie dac kasy i postawic w stan upadlosci …

1 polubienie

Jeśli do zmian będzie trzeba ustawy to zapomnij. Duda nie podpisze.
Poza tym Kaczyński już wiele razy mówił że ma pomysł na prawdziwe prawicowe i patriotyczne media.

1 polubienie

Jak kaczka ma pomysły to trzeba uciekać. Albo w koncu przygotowac brytfankę.

Rozwalenie kliki telewizyjnej i banksterskiej to bedzie ciężkie zadanie.

Okopali sie starannie.
Glodem wziąć Dudę i spółkę najwyzej.
A to da się jedynie ustawą budżetowa, krorej zawetwac nie może.

1 polubienie

To nie jest nowy pomysł. Przecież kilkanaście lat temu TVP było podzielone miedzy różne partie.

TVP 1- PiS
TVP 2 - SLD

1 polubienie

Komus sie zapomina, ze panstwowa telewizja jest publiczna…
Nie mylic z domem publicznym…

2 polubienia

Zbieżność nazw jest nieprzypadkowa

3 polubienia

No ja tak chcialam delikatnie…

1 polubienie

Gdy było SLD, nie było jeszcze PiS.

3 polubienia

Już dawno temu przyszło mi przynajmniej kilka razy zauważać że to lewacki wariat,zbliżony do niepisanej"frakcji"towarzyszki Środy.
Tutaj też pewnie przyświeca mu jakaś pokrętna myśl-filozofia lub wizja przyszłości…
Nie chcę się denerwować i na razie,nie czytam.
Czegoś tak głupiego,nie spodziewałem się nawet po kimś takim jak on…
Poza tym myślę że jesli ktoś uważa że to krok dobrego Samarytanina to niech się lansuje w innej branży.Od mediów PRZEDE WSZYSTKIM,wara!!!

2 polubienia