To jak pandemia minie pakujemy plecaki?

Faaker See? Zgaduje

Nie Faaker :grin: Generalnie jezioro na tyle znane, że sąsiad moich teściów tam co roku jeździ.

Kto zna sąsiada moich teściów będzie miał z zagadką łatwiej … :grin:

Melonowe jezioro czy coś w ten deseń też niestety nie :thinking:

Ale wysepka taaaak!

Bravo ZiraaeL !

Kolega jako pierwszy odgadł gdzie wysepka leży!
I ją prawidłowo nazwał. :melon: :melon: :melon:

Ale cichooo. :face_with_hand_over_mouth:

Niech bawiąc się, pomęczą.

Niech się bawią a ja oczywiście stawiam piwo, :beer: :beer: :beer: dziś pijesz ile chcesz :grin:

A co? Przewróciło się :thinking:

.a to szkoda. :worried: