To jak sie przyssać do cyca?

2 polubienia

Świr junior.

1 polubienie

biznes panie, biznes
matki tez sie da wydoic

2 polubienia

Pierwsza dama mogłaby z niej brać przykład :smiley:

1 polubienie

Ciekawe od “zawsze” widzialam, że dla dziecka najlepsze jest mleko matki…

1 polubienie

Fakt - nie skwaśnieje i korzuch nie zapycha smoczka, a w nocy nie trzeba szukać sklepu baby junior z nabiałem.

1 polubienie

Najprościej - z przyssawki usunąć powietrze, utworzymy niewidzialne podciśnienie i afery nima. Taka przyssawka dużo może wytrzymać, jak się nie uszkodzi

To nie jest wina tej pani, że ma takiego tatusia.

Ale swoją drogą podziwiam jej osiągnięcia naukowe, a zwłaszcza odkrycie czym jest mleko matki. Co prawda, wiedziano powszechnie to ad wieków, ale nikt nie wpadł na wiekopomny pomysł, by to światu ogłosić.

2 polubienia

:joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Ty się tak nie śmiej, bo to za poważna sprawa jest. Trza ludziów zawiadomić, że mleko matki służy do karmienia jej dzieci. :sunglasses:

Ta… wytłumacz to dzisiejszym matkom, dla których figura i kariera są ważniejsze :frowning:
U mnie w pracy na 5 młodych matek tylko 3 karmiły piersią. Ale to “zwykła” praca, kariery raczej się nie robi.
To nie jest żadne odkrycie, bez dwóch zdań, ale wina jest nie tylko po stronie matek (że wybierają mleko w proszku).

1 polubienie

Mleko / pokarm / matki nie jest smaczne, może na kaca moralnego / nie chodzi głodne. Jak tata nie posmakował to córka głodna wyła w niebo głosy / trują mnie, ratunku /, smak gorszy niż zlerzałe stare piwo. Czego się nie robi dla dziecka. 2 butle gramówki na poczekaniu w mig od kołyski bez wymiotów, a stary się uczył ile i jak by nie wymiotować, syn symbolicznie z 1 butlą przeżył do dziś

Te, te, Julę karmiłam 7 miesięcy. Piersiątka, jak “doszły” do siebie były znakomite! A w tych czasach prawie żadna nie karmiła piersią.

tiaaa koza kozunia kochanie

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn

1 polubienie

Nieładnie oseskom mleko podbierać.
Ludzkie mleko dla ludzików!
Krowie mleko dla cielaków!

:innocent:
/no i jak to pogodzić z wiedzą powszechną?/

1 polubienie