To jak to jest z tymi Niemcami?

Ja ostatnio trochę zaniedbałam polityków. Z Braunem mi nie po drodze, więc nie śledzę. Korwin naraził mi się wiele lat temu, mam swoje zdanie o nim i nie wiem., co musiałby zrobić, żebym je zmieniła. Ale kibolstwo prorosyjskie? Jakoś mi to nie pasuje do mojego obrazu kibola. Prędzej nacjonalista. Ale… cóż nie będę się spierała, bo za mało wiem na ten temat :slight_smile:
p.s. tych, którzy ten transparent wnieśli na mecz skazałbym na przymusowy wyjazd na Ukrainę. Niech zobaczą, co nas czeka, jeśli Ukraina padnie.

3 polubienia

O! A ja dopiero teraz trafiłam na coś takiego.

1 polubienie

Nasi z Lecha,do teraz świetnie sie czują z kumplami ze Spartaka Moskwa.
Co do tego co piszesz powyżej…
W"ludziach" dla ktorych przemoc jest codziennością i to bardzo często,mafijną [Kraków!!!] żadna wojna nie zrobi wrażenia.A jeśli podejma w ogóle temat to tylko po to aby przypomnieć Ci o Wołyniu.
To jest DOKŁADNIE jak z tymi co nienawidzą kościoła.Możesz nie wiem o czym gadać a i tak,góra w 5-6 zdaniu,uslyszysz o krucjatach :roll_eyes:
Że też nikt nigdy,wśród tych umysłowych kadłubków,nie wypomina Szwedom potopu…Po prostu fenomen!
I znowu,aż sie prosi o osobny temat.

2 polubienia

Tu Niemcy “mówią” co innego na temat wojny.
Ale ok, nie było tematu … Tak tylko, jako ciekawostkę podaję.

4 polubienia

Dawaj takich informacji więcej - ku pokrzepieniu serca mojego :slight_smile:

3 polubienia

Nawet się nie zastanawiaj, Im chodzi o sensacyjki, które zwiększają klikalność. Już nie wiem, gdzie szukać rzetelnej wiedzy, napisanej poprawnym językiem.

3 polubienia