To jakies jaja?

Aż tyle samochodow na tym filmie którzy byli ustawieni przeciwnie do ruchu pojazdu nagrywającego, próbowali zawracać na autostradzie? Masakra… Film z wczoraj

2 polubienia

Pewnie czekali tylko obcokrajowcy :rofl:

Kuwra! Nie wierzę własnym oczom!

3 polubienia

I Jeszce ta ciężarówka w drugiej minucie :joy:

1 polubienie

Nie umiem tego skomentować. W Niemczech już by policja czekała na takich. Z tym, że jeszcze nigdy tam się z czymś takim nie spotkałem,

2 polubienia

Pierwszy raz w zyciu,cos takiego widze,szok.

3 polubienia

Botego sie nie da skomentowac
Moge jedynie przypuszczac,ze jeden pojechal pod prad(moze sie zdarzyc)a feszta,niczym stafo baranow,za przewodnikiem.

1 polubienie

Ale z tego co widać na internecie i w naprzyklad fakty wiadomości, to takie akcje są częste w Polsce

To juz tego nie ogarniam.
Toz im wszystkim wypadalo by prawo jazdy zabrac i na powtorny kurs skietowac.

Polska to stan umysłu.

1 polubienie

Zadziwiacie mnie,serio.

Ale nie rozumiem cię. Każdy samochód który zawrócil a jgrst ich większość złamał prawo… W artykule jest też o tym samym przeciez

1 polubienie

“Aż tyle samochodow na tym filmie którzy byli ustawieni przeciwnie do ruchu pojazdu nagrywającego, próbowała zawracać na autostradzie? Masakra… Film z wczoraj”

Czego nie rozumiesz? Jak widać kompletnie nie ogarnąłes co jest na tym filmiku.

Nie to ty nie ogarnęłaas chyba… Nie moz a zawracać na autostradzie

1 polubienie

@anon70601590 korytarzem życia jedzie ta karetka, która nagrywa. A lewym awaryjnym pasem pod prąd jadą ci debile, którym powinno się zabrać prawo jazdy dożywotnio. “Trochę” po Europie pojeździłem i w niejednym korku z powodu wypadku stałem, ale coś takiego widzę po raz pierwszy w życiu.

3 polubienia

Zamiast karetki powinni przodem puścić czołg lub jakiś buldożer i ludzie w mig by pojęli co to korytarz życia.

4 polubienia

Widzisz swoje pierwsze zdanie?“Aż tylu kierowców na tym filmie ktorzy byli ustawieni przeciwnie do ruchu”
No geniusz. Nie ogarnąłes i tyle. Nie ma sensu brnąć dalej.

No aż tylu… Była ich większość pewnie na tym filmie… To ty czegoś nie rozumiesz…

1 polubienie

Owszem. Natomiast zdziwienie że tyle pojazdów jest ustawione w ruchu przeciwnym o czym świadczy? Zwyczajnie o niewiedzy.

No i bardzo dobrze że większość. Wszyscy nawet powinni być tak ustawieni i ani drgnąć.