To jakies jaja?

Chodzi mi o to ze większość zwrócila i chciała jechać pod prad korytarzem życia… Chyba widać to na filmie :joy:

1 polubienie

W treści pytania definitywnie widać o co ci chodziło.

No o to co pisze. Widać nie wiesz jak należy zachowywać się na autostradzie jeżeli sama piszesz ze nie wiesz o co reszcie tutaj chodzi

1 polubienie

Hahaha no pewnie że tak. Pojęcia nie mam. :joy:

To jest autostrada. Nie ma prawa być ani jednego pojazdu ustawionego przeciwnie do ruchu.

Pomijając służby ratunkowe,prawda?

Właśnie służba ratunkowa przedziera się do wypadku. Ci co jadą w przeciwnym kierunku, utrudniają to i opóźniają ratunek. A poza tym, wśród tych, co jadą pod prąd, nie ma służby ratunkowej, Tylko sami idioci.

1 polubienie

Jezu, wiem. A co widzisz w treści pytania??
“Probowala zawracać na autostradzie? Masakra”
Czyli nie dość że nie ogarnięte że to korytarz życia, to jeszcze w podteksie co? Że to kobieta?

Nie jaja, wyglada na jakis gigantyczny korek spowodowany proba objazdu z pozostawionym przejazdem przez srodek.

A tego, to nie wyczaiłem.

1 polubienie

Kamera to straż ktora jedzie zgodnie z przepisami… Z lewej strony ekranu masz samochody ustawione przeciwnie… Są to samochody które zawrócil wcześniej na autostradzie e zjechał na bok bo widziały uzby ratunkowe…

No. Tylko sądząc po treści Twojego postu ogarnąłes to dopiero po komentarzach.

Boże jak niektorzy są ciężko myślący… Dodalem ten filmik chyba dlatego bo widzialem na filmie 100 samochodów które złamał prawo no nie?

1 polubienie

A ty teraz odwracasz kota ogonem bo sama nie zrozumiałaas o co chodzi i widac to po twoich pierwszych odpowiedziach XD

1 polubienie

Oczywiście. Najwięcej mądrości to widać w treści twojego postu. I tyle w temacie. :slightly_smiling_face:

Pewnie i tak nikt tutaj nie zrozumie o co ci tak właściwie chodzi :rofl:

Może nie czytali twojego postu tylko sam filmik obejrzeli :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Nie wiem o co ci chhodzi,
Vi jadacy pod prad,zlamali przepisy o ruchu drogowym,przez niecierpliwosc,
Wyraznie napisane w artlyule.

1 polubienie

Czyli jakąś literówka tak?

O treść postu.