To jakies jaja?

Próbowali zamiast próbowała?

:woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming::woman_facepalming:

No trudno… Na szczęście każdy potrafil się domyślić że jestem w szoku widząc to co na filmie a nie ze że… sam nie wiem co… O toco ty uważasz :rofl:

Czy ty młody przypadkiem znowu nie edytowałeś treści pytania?

Edytowałem. Z próbowała na próbowali. Bo rzeczywiście to chyba blad

@anon70601590 Po Twoim linku nareszcie zrozumiałem o co Ci chodzi. Wybacz moją niedomyślność.

A ty @GumowyKrokodyl jak coś dajesz, to dawaj całość.

1 polubienie

A czemu pytasz? Też nie wiesz o co chodzi? :rofl:

Czyli o co chodzi

Tez tego nie zauwazylem.))

2 polubienia

Halo o co chodzi? I co to coś niby zmienia w moim poście?

Nie. Bo nadal jest to o co mi chodzi
"Aż tyle samochodow na tym filmie którzy byli ustawieni przeciwnie do ruchu pojazdu nagrywajacego " :woman_facepalming:

Ale już raczej nie poprawiaj…

Ale to AZ czyli zdziwienie że aż tyle idiotow się znalazło…

Niestety nie widzę w tym zdaniu nic co było by sprzeczne z tym co jest na filmie. No tak było, mnóstwo samochodów próbowało zawracac

I co ma do tego ten artykul?

Ty wiesz o co jej chodzi? :rofl:

Ok. Więc przyjmijmy że każdy wie na czym polega problem korytarza życia w Polsce… Przedstawiony na filmie. Po prostu moze źle coś napisałem w tytule… Nie jestem w tym dobry… Ale afera zrobiona całkowicie niepotrzebnie :rofl:

Ok. Problem w tym, że podana przez ciebie informacja nie była całościowa, a twój osobisty komentarz był mylący. Nie wiadomo było, czy nie nastąpiła tzw ewakuacja pojazdów, co w ekstremalnych przypadkach jest dopuszczalne nie tylko w Polsce, ale całej Europie. Po linku @anon70601590 sprawa się wyjaśniła. Dobrze, że zwrócileś uwagę na to wydarzenie, ale swym komentarzem, podejrzewam, że niechcąco, zmieniłeś sens całego wydarzenia.

1 polubienie

Czyli była jakaś ewakuacja? Jeżeli nie to chodzi tylko o to ze nie podałem linka tak?

Z treści postu wynika, że byle jakie auto jechało sobie autostradą pod prąd. Rozumiesz wreszcie?

1 polubienie

Nie było, ale wyglądało, że takowa mogła być, zważywszy ilość pojazdów łamiących przepisy.

1 polubienie