To jest jakiś koszmar?

Nawet trolle nie pomogły :confused:

Może pomoga modlitwy? xd

Chyba do szatana.

To fajnie ze szatan może pomóc opozycji tylko. Ale Ja nie jestem zadowolony… Ciągle liczę na 50+

Być może się doczekasz. PiS jest fenomenem. A to wszystko dzięki głupiemu społeczeństwu.

1 polubienie

Przejdź na jasna stronę mocy. Nie będzie koszmaru tylko raj. To takie proste

Raj? Jaki? Moherowy?

Przed rządami PIS, ludzie sobie śpiewali " chcesz Mercedesa ku**a, to się naucz VAT wyludzac…" :rofl: wtedy to był raj

A teraz wystarczy nawalić dzieci.

1 polubienie

Plus glodzić je i czekać 20 lat

1 polubienie

Tylko spokojnie. Zdrowia, które stracisz denerwując się tym, na co nie masz decydującego wpływu nikt Ci nie zwróci. Zrób to, co możesz: głosuj prawidłowo. Więcej nie możesz. Nie niszcz swojego zdrowia psychicznego.

4 polubienia

Nie, to polityka…
Opozycja nie ma pojęcia jak się robi politykę…
Zamiast pieprzyć, że naród jest głupi wystarczy popatrzeć jak władzę zdobył i utrzymuje PiS.
Można ich naśladować… Nawet tego nie potrafią…
Prawda jest taka że większość Polaków nie chce widzieć w rządzie Tuska, Schetyny, Kopacz i ich kolesi. Tak jak wciąż tych samych ryjów kolesi z SLD (b.PZPR).
Trudno to zrozumieć?
A nagonka w mediach typu TVN tylko scala elektorat PiSu… Są za głupi by to zrozumieć?

Powiem więcej… Jak się komuś nie podoba to 24 kraje UE stoją otworem. Każdy moze wyjechać z tego kraju i poczuć się wolnym… przy okazji bogatszym… Nikt tu nikogo na siłe nie trzyma (jak to robiły komuchy, dziś “lewica”)…

Widzę błedy PiSu. Mam odruchy wymiotne jak widzę lub słyszę TVPPiS …
Tak samo jak TVN itp… Lub na widok mend z PO/KOD i innych takich…

7 polubień

To jest pocieszające :slight_smile:

1 polubienie

Dal bym Ci ramke,jako najlepsza odpowiedz.
To jest wlasnie najwiekszy problem.
Na kogo glosowac.
Jedniu juz pokazali,co potrafia,drudzy sa w trakcie,a alternatywy nie ma.

5 polubień

@Devil
Za odpowiednią kasę (z nikim nie sympatyzuję) jestem gotowy podpowiedzieć jak wysłać “w kosmos” dowolną partię… PiS, KO, Lewicę czy PSL…
Wszyscy mają tyle na sumieniu, że można ich w pół roku wykasować z sceny politycznej…
Dlaczego nikt z KO tego nie zrobi z PiSem? Nie potrafią? Wątpię… boją się że PiS zacznie ich tak samo “punktować”…
Te ich walki są tylko w mediach. Dla maluczkich… niestety…

3 polubienia

Ramka udzielona.

1 polubienie

Tylko gdzie w tym dobro Polski i jej obywateli? Ale ja głupi, że to pytanie zadałem. :thinking:

3 polubienia

Jakie dobro?
Świnie są przy korycie i źrą…
A te co wczesniej żarły jakos z głodu nie zdychają…
To taka zasada w polityce. Nie walczymy z poprzednikami, to nasi nastepcy zostawia nas w spokoju…
W latach 90-tych dziennikarze nie bali się pisać o wspólnych libacjach i spotkaniach polityków którzy opluwaja się publicznie…

4 polubienia

Jakbym nie wiedział? Tak sobie, to pytanie zadałem, bo coś mnie skusiło. :kissing_smiling_eyes:

2 polubienia

Dla mnie ostatni politycy-patrioci to:
Giertych - tylko coś mu zrobili i uciekł z tej polityki z podkulonym ogonem (jedyny który żyje, może dlatego że wycofał się)…
Leper - wsiok i prymityw, w pewnym momencie zrozumiał, iż nie zna zasad tej gry… no i dostał “czerwoną kartkę”…
L.Kaczyński - mały człowiek z wielkimi jajami, co się nie bał Ruskim postawić…

1 polubienie