To jest ważne

Cos tam działałem. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

@Vilemo zapewne więcej z tego pamięta.A już z pewnością o tym sowieckim durniu.

2 polubienia

Szkoda, że mnie wtedy jeszcze nie było, ale miałbym używanie… :innocent:

1 polubienie

Kazdy swoje ziarenko dorzucal.
I pewnie jak bedzie potrzeba to i dorzuci.
A i zachowanie “zimnej glowy” bedzie potrzebne, bo prognozy gospodarcze nie są optymistyczne, a najlatwiej przyczyny doszukuje się w “obcych”.
A nasz homo 500+, blisko spokrewniony z homo sovieticus jest podatny na putinowska propagandę.

2 polubienia

Ja tylko pamietam jak piwo rozlałem ze złości…I nieuwagi.Ruskiemu zbierało się od dawna :slightly_smiling_face:
Czym to się skończyło,nie pamietam.Ale był gnój!

1 polubienie

Piiiwoo…? Rozlało się? Oo…, to już bym gnoja szukał, żeby osobiście mi za to zapłacił… :crazy_face:

2 polubienia

Mieszkałem wtedy w Watford…Ciężko by było…

1 polubienie

Podobne opinie słyszę od zwykłych ludzi gdy na jakimś forum czy FB pojawi się temat o przywróceniu obowiązkowej służby wojskowej. Tez plotą jakieś farmazony o zrobieniu mężczyzny z chłopca, o szkole życia, o dorastaniu, itp. aż rzygać się chce.

6 polubień

Tak…Juz nie pamietam gdzie ale tez na to trafiłem…
Mam!!!
Przypomniałem sobie co im wtedy dowaliłem!!
Zacytowałem belgijskiego pisarza Marnixa Gjisena.
“Wojsko czyni z chłopca mężczyznę w podobny sposób jak burdel z dziewczyny kobietę”.Z pięknej powieści"Elegia na śmierć Agnes"…

4 polubienia

A ja byłbym za służba wojskową, ale nie w takiej formie, jak to w PRL było.

4 polubienia

Jak musi posamokować walki to nikt nie broni dać sobie po razie z innym mu podobnym. Po co w to mieszać inne osoby?

3 polubienia

Takie jednostki mają talent do manipulacji i knucia i go kształcą z uporem. Taki nikomu nie wierzy, bo sam knuje. Przeczytałam co o Polsce powiedział któryś w parlamencie u nich … :face_with_raised_eyebrow:

1 polubienie

Dobrze wiedziec kto to napisal, bo cytat znalam…
I się zgadzam.

1 polubienie

A w jakiej formie?

1 polubienie

Wiekszosc cywilizowanych krajow przeszlo na zawodowstwo.
A co bys powiedzial na model szwajcarski?
Stopniowo, bo nagle to by sie skonczylo katastrofą.

2 polubienia

Jak byście wiedzieli, gdzie nuty dostać to dajcie znać na priva, bo ja się zaczynam uczyć grać. Może w końcu zacznę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jedynie w zawodowej

4 polubienia

A w Izraelu jakie żołnierki są …mniam :stuck_out_tongue: Szkoda, że nie jestem facetem, albo może lepiej …

2 polubienia

Byłeś w wojsku, więc wiesz czego chciałbym uniknąć. Nawet skoszarowanie mogło by być fajną męską przygodą. Pod warunkiem uszanowania człowieczeństwa.

3 polubienia

W Izraelu obowiazkowa sluzba wojskowa jest dla wszystkich, bez wzgledu na płeć i orientację.
A ta tez Ci się podoba?
Służyła w Izraelskim Korpusie Morskim :wink:

1 polubienie